System Alliance Europe teraz również w Grecji

C

01-02-2013

Od 1 lutego spółka Orphee Beinoglou International Forwarders S.A. wzmacnia i uzupełnia sieć swoimi oddziałami w Atenach i Salonikach. Dzięki nowemu partnerowi, sieć dysponuje 53 partnerami posiadającymi 185 oddziałów w 27 krajach.       Założona w 1923 roku, spółka Orphee Beinoglou z czasem stała się wiodącą firmą spedycyjną w Grecji. Orphee Beinoglou jest również reprezentowana na Bałkanach i w części wschodniej od Morza Śródziemnego.   - Jestem przekonany, że w obecnej trudnej sytuacji na rynku, przyłączenie do sieci spółki Orphee Beinoglou, posiadającej odpowiednią wiedzę i doświadczenie okaże się strzałem w dziesiątkę - twierdzi Uwe Meyer, dyrektor zarządzający System Alliance Europe.   Spółka Orphee Beinoglou zatrudnia w sumie 600 pracowników, z tego 380 w Grecji, którzy zapewniają najwyższą jakość we wszystkich obszarach procesów logistycznych. Spółka zawdzięcza swoją reputację globalnemu przewozowi dzieł sztuki, który musi spełniać restrykcyjne standardy bezpieczeństwa i jakości.  

systemallOd 1 lutego spółka Orphee Beinoglou International Forwarders S.A. wzmacnia i uzupełnia sieć swoimi oddziałami w Atenach i Salonikach. Dzięki nowemu partnerowi, sieć dysponuje 53 partnerami posiadającymi 185 oddziałów w 27 krajach.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Założona w 1923 roku, spółka Orphee Beinoglou z czasem stała się wiodącą firmą spedycyjną w Grecji. Orphee Beinoglou jest również reprezentowana na Bałkanach i w części wschodniej od Morza Śródziemnego.

 

– Jestem przekonany, że w obecnej trudnej sytuacji na rynku, przyłączenie do sieci spółki Orphee Beinoglou, posiadającej odpowiednią wiedzę i doświadczenie okaże się strzałem w dziesiątkę – twierdzi Uwe Meyer, dyrektor zarządzający System Alliance Europe.

 

Spółka Orphee Beinoglou zatrudnia w sumie 600 pracowników, z tego 380 w Grecji, którzy zapewniają najwyższą jakość we wszystkich obszarach procesów logistycznych. Spółka zawdzięcza swoją reputację globalnemu przewozowi dzieł sztuki, który musi spełniać restrykcyjne standardy bezpieczeństwa i jakości.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C