System Alpega TMS wchodzi na rynek

C

07-04-2020


Alpega TMS to połączenie systemów zarządzania transportem w chmurze inet i Transwide. Nowe oprogramowanie oferuje jedyne w swoim rodzaju skalowalne rozwiązanie umożliwiające zarządzanie na wszystkich poziomach złożoności logistycznej. W tym samym czasie w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner w kategorii systemów zarządzania transportem Grupa Alpega została sklasyfikowana jako Kandydat (Challenger).

System Alpega TMS jest połączeniem dwóch najbardziej innowacyjnych, ugruntowanych i niezawodnych rozwiązań na rynku. Natomiast rozwiązaniem, które długo cieszyło się zaufaniem wśród firm dzięki swoim wysoce złożonym i unikalnym funkcjom zaspokajania potrzeb łańcucha dostaw jest inet. Głównym założeniem Transwide było zawsze wykonanie transportu poprzez wspieranie firm w zakresie szybkich zwrotów z inwestycji i doskonalenia procesów. Wspólnie, pod nazwą Alpega TMS, rozwiązania te oferują prawdziwie unikalne rozwiązanie skalowalne,

W ciągu ostatnich kilku lat sektor transportu ogromnie się zmienił, a firmy, które chcą się rozwijać, muszą być elastyczne – powiedział podczas inauguracji systemu dyrektor generalny firmy Alpega, Todd DeLaughter. Cyfryzacja procesów logistycznych ma dla tego rozwoju kluczowe znaczenie, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie istnieje jedno, uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich. Dzięki wykorzystaniu doświadczenia i technologii inet i Transwide system Alpega TMS reprezentuje najlepsze praktyki w branży i naszym zdaniem jest on jednym z najbardziej zaawansowanych pakietów oprogramowania w sektorze. Nasza unikalna skalowalność i najlepsze w swojej klasie samodzielne rozwiązania zapewniają załadowcom dostęp do korzyści systemu, który rozwija się wraz z ich potrzebami, niezależnie od stopnia złożoności ich procesów logistycznych.

Jedyna w swoim rodzaju skalowalność oznacza, że firmy mogą zacząć od rozwiązania dotyczącego pełnego obciążenia ciężarówek (FTL) i transportu drogowego, a następnie rozszerzyć je o śledzenie na żywo lub zaawansowane planowanie, zajmując się jednocześnie multimodalnym transportem lądowym, morskim, kolejowym i powietrznym z ładunkiem częściowym w pojeździe ciężarowym (LTL). 

Grupa Alpega doceniona w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner

Jestem niezmiernie zadowolony z faktu, że firma Gartner uznała Grupę Alpega za Kandydata (Challenger) w swoim raporcie Magic Quadrant w kategorii systemów zarządzania transportem – mówi DeLaughter. Jest to dla nas dowód na to, że wprowadzamy na rynek coś wyjątkowego. System TMS firmy Alpega eliminuje obawy związane z koniecznością zmiany systemu TMS w miarę jak proces logistyczny staje się bardziej złożony.

Grupa Alpega po raz dziewiąty została sklasyfikowana jako Kandydat (Challenger) w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner w kategorii systemów zarządzania transportem. Raport przedstawia ocenę dostawców według kryterium kompletności wizji i zdolności do realizacji.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C