Systemy monitoringu GPS dla wymagających. Monitoring pojazdów, zarządzanie flotą, lokalizacja i kontrola paliwa w Twoim urządzeniu mobilnym.

C

23-09-2020

Monitoring GPS. Dla jednych rzecz całkowicie zbędna. Dla innych podstawa w skutecznym zarządzaniu firmą. Kto ma rację?

Monitoring GPS. Dla jednych rzecz całkowicie zbędna. Dla innych podstawa w skutecznym zarządzaniu firmą. Kto ma rację? To zależy.

Jeśli nie dbasz o cięcie kosztów, z powodzeniem poradzisz sobie bez monitoringu. Być może prowadzisz przedsiębiorstwo transportowe dla czystej przyjemności i nie musisz na nim zarabiać. Może osoby zatrudnione w Twojej firmie uwielbiają zostawać w pracy po godzinach. Możliwe również, że Twoja flota stoi w bazie i od miesięcy nie ruszała w trasę, ale w ogóle Ci to nie przeszkadza. W takim przypadku nie czytaj dalej. Po co? Wiesz najlepiej, że ta wiedza na nic Ci się nie przyda.


Myślisz o usłudze, jaką jest monitoring GPS, ale masz wątpliwości co do jego działania?

 

Monitoring GPS jest dla osób poważnie myślących o rozwoju firmy. Nawet, jeśli zlecenia napływają do Ciebie drzwiami i oknami, zawsze możesz mieć ich więcej. Brak Ci samochodów, by je obsłużyć? Pomyśl, co zrobić, by kupić kolejne! Nie masz na to pieniędzy? Zdobądź je! Nie wiesz, jak to zrobić? Monitoring pojazdów to prawdziwa maszynka do generowania oszczędności. Trzeba tylko wiedzieć, jak go użyć.

Dobry monitoring GPS pojazdów służbowych można w dużej mierze zautomatyzować. Wyznacz swoim pracownikom ambitne zadania. Powtarzalne czynności mogą wykonać za nich maszyny.

 

Czym są rozwiązania telemetryczne dla pojazdów? Jak wpłyną na pracę w Twojej firmie?

 

Telemetria to nauka związana ze zdalnymi pomiarami. Twoje pojazdy są w ciągłym ruchu. Trudno sobie wyobrazić, by było inaczej. W związku z tym ich monitorowanie musi być możliwe, kiedy wyjadą w trasę. System monitoringu pojazdów GPS mierzy czas pracy Twoich kierowców i śledzi lokalizację floty. Na bieżąco dostarcza też danych dotyczących funkcjonowania podzespołów każdego auta.

Zebrane dane możesz wykorzystać do tworzenia raportów i analiz. Dzięki temu możesz zobaczyć problemy swojej firmy czarno na białym.


Jak zredukować koszty utrzymania floty pojazdów?

 

Zawsze oferuj swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Wysłuchaj pytań. Udzielaj kompletnych odpowiedzi. Gdy Twój pojazd jest unieruchomiony, wyślij inny do przejęcia ładunku. To zabezpieczy Cię przed karą. Wpłynie też pozytywnie na to, jak Twoja firma jest postrzegana na tle konkurencji.

Zwracaj uwagę na stan techniczny swoich samochodów. Reaguj na drobne usterki. W ten sposób nie dopuścisz do naprawdę poważnych awarii. Pamiętaj. Koszty napraw są mniejsze, jeśli na czas oddasz pojazd do serwisu. Dbając o swoją flotę, dbasz o zdrowie i życie osób zatrudnionych w firmie.

Nie dopuszczaj do nadmiernego zużycia paliwa. Twoja branża to transport, a nie wyścigi. Dobrze wiesz, że paliwo stanowi ważną pozycję w Twoim budżecie. Wymagaj od kierowców bezpiecznego stylu jazdy. Sprawdzaj, czy stosują się do Twoich zaleceń.

Mobilny monitoring GPS to inteligentne narzędzie, które pomoże Ci w realizacji każdego z tych zadań.

Lokalizator GPS pomaga zarządzać flotą skutecznie.

 

Lokalizacja pojazdów kiedyś kojarzyła nam się z filmami szpiegowskimi. Dziś używamy jej do zabezpieczenia samochodów przed kradzieżą i planowania tras. Chcesz efektów? Dąż do celu szybciej, wdrażając w swojej firmie system, który zmieni sposób zarządzania. Tylko w taki sposób możesz zdeklasować swoich przeciwników i wysunąć swoją markę na prowadzenie.

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C