Szansa na rozwój kariery? Studia podyplomowe z logistyki!

C

22-08-2012

  Blisko 120 osób skończyło w tym roku studia podyplomowe na trzech kierunkach: Logistyka, Menedżer Logistyki oraz Logistyka dla nauczycieli. Przed świeżo upieczonymi absolwentami obrony prac dyplomowych. Dla wielu z nich to początek zwrotu kariery zawodowej. Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Logistyki to jedyne takie studia w Polsce. Uczelnia prowadzi je we współpracy z Instytutem Logistyki i Magazynowania - czołowym instytutem badawczym I kategorii, realizującym funkcje polskiego centrum kompetencji w logistyce i elektronicznej gospodarce. Wykładowcami studiów podyplomowych są również wybitni praktycy - menedżerowie logistyki oraz specjaliści w dziedzinie BHP i PPOŻ. legitymujący się najwyższymi uprawnieniami zawodowymi. Marcin Domański jest tegorocznym absolwentem Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Skończył roczne studia podyplomowe na kierunku Logistyka. Zanim jednak zdecydował o tym, że to właśnie tutaj będzie studiował, nie ukrywa, że jest zadowolony ze swojego wyboru. - Z perspektywy jednego roku mogę powiedzieć, że wybór był trafny. Już pierwszy zjazd odbył się w pozytywnej atmosferze. Uczelnia wyposażyła nas w komplet materiałów (drukowanych na każde zajęcia), kilka książek o powiązanej tematyce i parę gadżetów. Dodatkowo, trafiła nam się grupka fajnych ludzi, niestety często zbyt zapracowanych i na dobrą sprawę zbyt rozrzuconych po Polsce, by udało nam się trochę bardziej zintegrować w tak krótkim czasie. Pozostawiono nam możliwość dalszego kontaktu z grupą fachowców współpracujących z uczelnią. Z których wielu pokazało nam nieco inny sposób podejścia do problemów, które na co dzień możemy spotkać w pracy. A wszystko to przedstawione w dość ciekawy sposób raz na trzy tygodnie. - mówił Marcin Domański. - Dobre studia podyplomowe to szybki i skuteczny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji oraz zdobycie umiejętności praktycznych. W obliczu silnej konkurencji warto i wręcz trzeba być na bieżąco na rynku pracy. Każdy pracodawca na pewno nie będzie obojętny na takie działania ze strony swojego pracownika. Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu posiada bardzo atrakcyjną ofertę studiów podyplomowych z zakresu logistyki. W czasach popularności logistyki, której kształcenia podejmuje się wiele uczelni - słuchacze cenią sobie największe w Polsce doświadczenie WSL w tym zakresie oraz specjalistyczny charakter uczelni. Wykładowcy praktycy, atrakcyjne kierunki oraz komfortowe warunki studiowania powodują, że WSL to właściwy wybór na drodze rozwoju kariery zawodowej. - dodaje Wojciech Zalewski, Rzecznik Prasowy poznańskiej Uczelni.

 

wslofertaBlisko 120 osób skończyło w tym roku studia podyplomowe na trzech kierunkach: Logistyka, Menedżer Logistyki oraz Logistyka dla nauczycieli. Przed świeżo upieczonymi absolwentami obrony prac dyplomowych. Dla wielu z nich to początek zwrotu kariery zawodowej.


Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Logistyki to jedyne takie studia w Polsce. Uczelnia prowadzi je we współpracy z Instytutem Logistyki i Magazynowania – czołowym instytutem badawczym I kategorii, realizującym funkcje polskiego centrum kompetencji w logistyce i elektronicznej gospodarce. Wykładowcami studiów podyplomowych są również wybitni praktycy – menedżerowie logistyki oraz specjaliści w dziedzinie BHP i PPOŻ. legitymujący się najwyższymi uprawnieniami zawodowymi. Marcin Domański jest tegorocznym absolwentem Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Skończył roczne studia podyplomowe na kierunku Logistyka. Zanim jednak zdecydował o tym, że to właśnie tutaj będzie studiował, nie ukrywa, że jest zadowolony ze swojego wyboru.


Z perspektywy jednego roku mogę powiedzieć, że wybór był trafny. Już pierwszy zjazd odbył się w pozytywnej atmosferze. Uczelnia wyposażyła nas w komplet materiałów (drukowanych na każde zajęcia), kilka książek o powiązanej tematyce i parę gadżetów. Dodatkowo, trafiła nam się grupka fajnych ludzi, niestety często zbyt zapracowanych i na dobrą sprawę zbyt rozrzuconych po Polsce, by udało nam się trochę bardziej zintegrować w tak krótkim czasie. Pozostawiono nam możliwość dalszego kontaktu z grupą fachowców współpracujących z uczelnią. Z których wielu pokazało nam nieco inny sposób podejścia do problemów, które na co dzień możemy spotkać w pracy. A wszystko to przedstawione w dość ciekawy sposób raz na trzy tygodnie. – mówił Marcin Domański.


Dobre studia podyplomowe to szybki i skuteczny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji oraz zdobycie umiejętności praktycznych. W obliczu silnej konkurencji warto i wręcz trzeba być na bieżąco na rynku pracy. Każdy pracodawca na pewno nie będzie obojętny na takie działania ze strony swojego pracownika. Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu posiada bardzo atrakcyjną ofertę studiów podyplomowych z zakresu logistyki. W czasach popularności logistyki, której kształcenia podejmuje się wiele uczelni – słuchacze cenią sobie największe w Polsce doświadczenie WSL w tym zakresie oraz specjalistyczny charakter uczelni. Wykładowcy praktycy, atrakcyjne kierunki oraz komfortowe warunki studiowania powodują, że WSL to właściwy wybór na drodze rozwoju kariery zawodowej. – dodaje Wojciech Zalewski, Rzecznik Prasowy poznańskiej Uczelni.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C