Szanse i zagrożenia w branży TSL – Konferencja

C

12-11-2012

  Studenci uczelni technicznych z całej Polski zapraszają do wzięcia udziału w VIII Ogólnopolskim Forum Studentów Transportu i Logistyki "TransLogistics 2012", które odbędzie się na Politechnice Wrocławskiej w dniach 6 i 7 grudnia 2012 roku. Tematyka tegorocznego Forum brzmi:  "Szanse i zagrożenia w branży TSL". Wydarzeniu patronuje TSL Biznes.         Dwa lata temu Konferencja rozpoczęła się od Wyścigu Komunikacją Miejską. W zeszłym roku w  pierwszym dniu Konferencji zaprezentowane zostały referaty, dotyczące głównie tematyki transportowej, w drugim dniu wygłoszono referaty, związane przede wszystkim z logistyką.   W tym roku Organizatorzy planują zwiedzanie znanej, wrocławskiej zajezdni tramwajowej, dowiedzieć się, jak działa, oraz poznać nieco z historii jej powstania.   Więcej informacji: http://www.kn.logistics.pwr.wroc.pl/?page_id=583

 

translogisticsStudenci uczelni technicznych z całej Polski zapraszają do wzięcia udziału w VIII Ogólnopolskim Forum Studentów Transportu i Logistyki “TransLogistics 2012”, które odbędzie się na Politechnice Wrocławskiej w dniach 6 i 7 grudnia 2012 roku. Tematyka tegorocznego Forum brzmi:  “Szanse i zagrożenia w branży TSL”. Wydarzeniu patronuje TSL Biznes.

 

 

 

 

Dwa lata temu Konferencja rozpoczęła się od Wyścigu Komunikacją Miejską. W zeszłym roku w  pierwszym dniu Konferencji zaprezentowane zostały referaty, dotyczące głównie tematyki transportowej, w drugim dniu wygłoszono referaty, związane przede wszystkim z logistyką.

 

W tym roku Organizatorzy planują zwiedzanie znanej, wrocławskiej zajezdni tramwajowej, dowiedzieć się, jak działa, oraz poznać nieco z historii jej powstania.

 

Więcej informacji: http://www.kn.logistics.pwr.wroc.pl/?page_id=583

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C