Szybciej i prościej. Konsorcjum MSTS Tolls ulepsza proces uzyskiwania zniżek na opłaty drogowe we Włoszech.

C

02-03-2020


MSTS, globalny dostawca rozwiązań płatniczych i kredytowych B2B, ogłosił oficjalną rejestrację Konsorcjum MSTS Tolls we Włoszech. Członkowie Konsorcjum będą uprawnieni do otrzymania najwyższego poziomu rabatów na ponoszone przez nich opłaty drogowe we Włoszech.

Włoskie przepisy umożliwiają firmom transportowym ubieganie się o obniżkę opłat drogowych ponoszonych podczas przejazdów we Włoszech. Poziom każdego rabatu ustala się w oparciu o klasę emisji pojazdu i całkowitą kwotę opłat drogowych uiszczoną przez firmę we Włoszech. Konsorcjum MSTS Tolls umożliwia flotom konsolidację wydatków na opłaty drogowe i gwarantuje członkom uzyskanie najwyższego dostępnego poziomu rabatów rządowych. Biorąc pod uwagę stale rosnące stawki opłat drogowych, członkostwo pomoże firmom transportowym znacznie zaoszczędzić na opłatach drogowych.

Dotychczas wymagało to wzięcia udziału w uciążliwym procesie ubiegania się o członkostwo w Konsorcjum. Teraz firma MSTS zmieniła to w łatwy w użyciu formularz internetowy, którego wypełnienie zajmuje kierownikom floty minimalną ilość czasu.

Dla MSTS posiadanie własnego Konsorcjum jest kluczowym elementem ogólnej strategii, ponieważ organizacja stara się zostać pełnoprawnym dostawcą usług EETS oraz dostawcą usług opłat drogowych, umożliwiając flotom w Europie czerpanie korzyści z najwyższej klasy produktów, usług, cen i rabatów w tym zakresie— powiedziała Inez Berkhof – Hollander, wiceprezes regionu EMEA. Z dumą stwierdzam, że firma MSTS wykorzystała solidne zaplecze technologiczne, aby wesprzeć doskonały interfejs użytkownika w ramach naszego wyjątkowego portalu dla klientów, udoskonalając aplikację członkowską oraz proces ubiegania się o rabaty.

Aby firma transportowa kwalifikowała się do otrzymania rabatów w ramach Konsorcjum MSTS Tolls musi jeździć po płatnych drogach we Włoszech i posiadać zarejestrowane w UE tablice rejestracyjne. Szczegóły na stronie www.msts.com

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C