Taniej z Chin do Polski

C

26-01-2011

  {modal href="/images/stories/schenker5_big.jpg"}{/modal} Do końca lutego DB Schenker oferuje nowym klientom lotniczym promocyjne ceny dostaw przesyłek z Chin do Polski. Promocją objęte są przesyłki general cargo powyżej 100 kg, które transportowane są z Hong-Kongu do każdego miejsca w Polsce. Czas dostawy wynosi maksymalnie 6 dni.       (Warszawa, 21 stycznia 2011) DB Schenker, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przygotował promocyjne warunki świadczenia usług w ramach serwisu z Hong - Kongu do Polski. Promocja trwa do końca lutego br. jej regulamin znajduje się na stronie www.dbschenker.com/pl.   - To co wyróżnia nową promocję to stała, płaska stawka, która wynosi 2, 5 EURO za kilogram, w relacji od lotniska w Hong Kongu do drzwi odbiorcy w Polsce. Atrakcyjny jest również koszt odprawy celnej, który wynosi 40 EURO? ? wyjaśnia Michał Grochowski, Product Manager Airfreight & Aeroparts Systems Schenker Sp. z o.o. ?Oferta dotyczy przesyłek general cargo powyżej 100 kg, wyłączone są z niej towary DGR, czyli tzw. niebezpieczne -  dodaje Michał Grochowski.   Specjalna oferta DB Schenker to pakiet korzyści dla firm importujących towary z Chin do Polski. Klienci uzyskują oszczędności, które wynikają zarówno z płaskiej stawki jak i czasu dostawy, który zwiększa ich konkurencyjność na rynku.   W ramach transportu lotniczego operator logistyczny oferuje pakiet rozwiązań pod nazwą DB SCHENKERsky. W skład oferty wchodzą usługi DB SCHENKERjetcargo i DB SCHENKERsky solution dostosowane do różnych potrzeb klientów związanych z czasem i miejscem dostawy, rodzajem transportowanego towaru i kosztami. Bez względu na rodzaj usługi DB Schenker zapewnia kompleksową obsługę logistyczną, stałą i precyzyjną kontrolę, dopasowanie do indywidualnych wymagań klienta i integrację procesów biznesowych uczestników łańcucha dostaw.    

 

{modal href=”/images/stories/schenker5_big.jpg”}{/modal}

Do końca lutego DB Schenker oferuje nowym klientom lotniczym promocyjne ceny dostaw przesyłek z Chin do Polski. Promocją objęte są przesyłki general cargo powyżej 100 kg, które transportowane są z Hong-Kongu do każdego miejsca w Polsce. Czas dostawy wynosi maksymalnie 6 dni.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

(Warszawa, 21 stycznia 2011) DB Schenker, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przygotował promocyjne warunki świadczenia usług w ramach serwisu z Hong – Kongu do Polski. Promocja trwa do końca lutego br. jej regulamin znajduje się na stronie www.dbschenker.com/pl.

 

To co wyróżnia nową promocję to stała, płaska stawka, która wynosi 2, 5 EURO za kilogram, w relacji od lotniska w Hong Kongu do drzwi odbiorcy w Polsce. Atrakcyjny jest również koszt odprawy celnej, który wynosi 40 EURO? ? wyjaśnia Michał Grochowski, Product Manager Airfreight & Aeroparts Systems Schenker Sp. z o.o. ?Oferta dotyczy przesyłek general cargo powyżej 100 kg, wyłączone są z niej towary DGR, czyli tzw. niebezpieczne –  dodaje Michał Grochowski.

 

Specjalna oferta DB Schenker to pakiet korzyści dla firm importujących towary z Chin do Polski. Klienci uzyskują oszczędności, które wynikają zarówno z płaskiej stawki jak i czasu dostawy, który zwiększa ich konkurencyjność na rynku.

 

W ramach transportu lotniczego operator logistyczny oferuje pakiet rozwiązań pod nazwą DB SCHENKERsky. W skład oferty wchodzą usługi DB SCHENKERjetcargo i DB SCHENKERsky solution dostosowane do różnych potrzeb klientów związanych z czasem i miejscem dostawy, rodzajem transportowanego towaru i kosztami. Bez względu na rodzaj usługi DB Schenker zapewnia kompleksową obsługę logistyczną, stałą i precyzyjną kontrolę, dopasowanie do indywidualnych wymagań klienta i integrację procesów biznesowych uczestników łańcucha dostaw.  

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C