Tańsze podróżowanie do Skandynawii

C

01-02-2016

Dobre wiadomości dla wszystkich fanów podróżowania po Skandynawii: do końca maja 2016 roku z biletem ekonomicznym Scandlines rejsy na trasach Rostock-Gedser i Puttgarden-Rødby dostępne są od 39 euro. Z oddalonego od Świnoujścia o 180 km Rostock wiedzie najkrótsza trasa z Polski do Danii - rejs trwa 2 godziny. Taki bilet może bardzo przydać się podczas wiosennego urlopu - z portu w Gedser w krótkim czasie można dotrzeć do wielu ciekawych i malowniczych miejsc w Szwecji i Danii.       Cena 39 euro obowiązuje do 31 maja 2016 dla rezerwacji z 14-dniowym wyprzedzeniem (w ofercie Scandlines dostępnych będzie 250 000 biletów ekonomicznych w tej cenie). Powyższa oferta dostępna jest dla osób, które przystąpią do programu SMILE, w ramach którego klienci Scandlines mogą korzystać z licznych promocji związanych z przejazdem promem, ofertą gastronomiczną na pokładzie i zakupami na morzu. Jego uczestnicy zbierają punkty (otrzymują je np. przy zakupie biletu lub podczas zakupów na pokładzie), które mogą zostać wykorzystane w dowolnym momencie na zakup promocyjnych biletów, jedzenia, napojów oraz podczas zakupów na pokładzie, czy w sklepach Scandlines BorderShops w Rostocku i Puttgarden. Do programu SMILE można przystąpić podczas dokonywania rezerwacji biletu online. Scandlines przygotował także specjalną ofertę dla biletów typu „kombi” – umożliwia ona skorzystanie z najkrótszej i najszybszej trasy do Szwecji. Niezależnie od tego, czy podróż rozpocznie się w Niemczech w Puttgarden, czy w Rostocku, z biletem „Öresund” podróżni zostaną dowiezieni promem do Danii, a następnie mostem nad Sundem pojadą dalej do Szwecji za 78 euro. W tej samej cenie również do końca maja można nabyć "bilet do Szwecji", który  umożliwia kombinację tras Puttgarden-Rødby lub Rostock-Gedser z połączeniem Helsingør-Helsingborg. Oferta specjalna Scandlines dotyczy przewozu pojazdów o długości do 6 m, z maksymalnie 9-cioma pasażerami. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.scandlines.pl  

Scandlines promDobre wiadomości dla wszystkich fanów podróżowania po Skandynawii: do końca maja 2016 roku z biletem ekonomicznym Scandlines rejsy na trasach Rostock-Gedser i Puttgarden-Rødby dostępne są od 39 euro. Z oddalonego od Świnoujścia o 180 km Rostock wiedzie najkrótsza trasa z Polski do Danii – rejs trwa 2 godziny. Taki bilet może bardzo przydać się podczas wiosennego urlopu – z portu w Gedser w krótkim czasie można dotrzeć do wielu ciekawych i malowniczych miejsc w Szwecji i Danii.

 

 

 

Cena 39 euro obowiązuje do 31 maja 2016 dla rezerwacji z 14-dniowym wyprzedzeniem (w ofercie Scandlines dostępnych będzie 250 000 biletów ekonomicznych w tej cenie). Powyższa oferta dostępna jest dla osób, które przystąpią do programu SMILE, w ramach którego klienci Scandlines mogą korzystać z licznych promocji związanych z przejazdem promem, ofertą gastronomiczną na pokładzie i zakupami na morzu. Jego uczestnicy zbierają punkty (otrzymują je np. przy zakupie biletu lub podczas zakupów na pokładzie), które mogą zostać wykorzystane w dowolnym momencie na zakup promocyjnych biletów, jedzenia, napojów oraz podczas zakupów na pokładzie, czy w sklepach Scandlines BorderShops w Rostocku i Puttgarden. Do programu SMILE można przystąpić podczas dokonywania rezerwacji biletu online.

Scandlines przygotował także specjalną ofertę dla biletów typu „kombi” – umożliwia ona skorzystanie z najkrótszej i najszybszej trasy do Szwecji. Niezależnie od tego, czy podróż rozpocznie się w Niemczech w Puttgarden, czy w Rostocku, z biletem „Öresund” podróżni zostaną dowiezieni promem do Danii, a następnie mostem nad Sundem pojadą dalej do Szwecji za 78 euro. W tej samej cenie również do końca maja można nabyć “bilet do Szwecji”, który  umożliwia kombinację tras Puttgarden-Rødby lub Rostock-Gedser z połączeniem Helsingør-Helsingborg.

Oferta specjalna Scandlines dotyczy przewozu pojazdów o długości do 6 m, z maksymalnie 9-cioma pasażerami. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.scandlines.pl

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C