Targeo.pl partnerem akcji Weekend bez Ofiar

C

06-08-2010

  {modal href="/images/stories/targeo1_big.jpg"} {/modal} W najbliższy weekend polscy kierowcy wezmą udział w Narodowym Eksperymencie Bezpieczeństwa - Weekend bez Ofiar, którego celem jest zmniejszenie liczby wypadków na drogach i budowa wielkiej, narodowej koalicji na rzecz bezpieczeństwa drogowe       Jednym z istotnych elementów akcji jest wyrobienie w kierowcach nawyku, by przed wyjazdem zdobyli informacje o utrudnieniach w ruchu. Dzięki Targeo.pl i AutoMapie, dostęp do takich danych, jak również informacje o aktualnych utrudnieniach w ruchu, wypadkach, remontach i korkach kierowcy otrzymują na bieżąco.   Na stronie http://mapa.targeo.pl/WeekendBezOfiar przygotowanej specjalnie na potrzeby akcji, wybierający się na okolicznościowe pikniki towarzyszące akcji mogą sprawdzić, jak dojechać i gdzie spodziewać się korków na drodze. Dane o bieżącej sytuacji drogowej pozyskiwane są przez system Targeo Traffic Live oraz dzięki technologii LiveDrive! wprost od setek tysięcy osób poruszających z AutoMapą po polskich drogach i uzupełniane o informacje o remontach i przebudowanych drogowych pozyskiwanych bezpośrednio z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.   Udział w Narodowym Eksperymencie Bezpieczeństwa ? Weekend bez Ofiar to kolejna akcja propagująca bezpieczeństwo na polskich drogach, w którą zaangażowane są AutoMapa i Targeo.pl. Doświadczenie zebrane przy realizacji takich projektów jak ?500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce? zrealizowanego wspólnie z Komendą Główną Policji, czy ?Bezpieczny Przejazd ? Zatrzymaj się i żyj? przygotowanego wspólnie z PKP pozwoliły na szybkie wdrożenie mechanizmów, dzięki którym kierowcy planujący swoją podróż na Targeo.pl i podróżujący z AutoMapą mają dostęp do informacji wpływających na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.   Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa - Weekend bez Ofiar, to akcja przygotowana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad przy współpracy z Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Komendą Główną Policji, Komendą Główną Państwowej Straży Pożarnej, Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym oraz Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego. Honorowy patronat nad akcją objął Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk.

 

{modal href=”/images/stories/targeo1_big.jpg”}

PROMOCJA

PROMOCJA

{/modal}

W najbliższy weekend polscy kierowcy wezmą udział w Narodowym Eksperymencie Bezpieczeństwa – Weekend bez Ofiar, którego celem jest zmniejszenie liczby wypadków na drogach i budowa wielkiej, narodowej koalicji na rzecz bezpieczeństwa drogowe

 

 

 


Jednym z istotnych elementów akcji jest wyrobienie w kierowcach nawyku, by przed wyjazdem zdobyli informacje o utrudnieniach w ruchu. Dzięki Targeo.pl i AutoMapie, dostęp do takich danych, jak również informacje o aktualnych utrudnieniach w ruchu, wypadkach, remontach i korkach kierowcy otrzymują na bieżąco.

 

Na stronie http://mapa.targeo.pl/WeekendBezOfiar przygotowanej specjalnie na potrzeby akcji, wybierający się na okolicznościowe pikniki towarzyszące akcji mogą sprawdzić, jak dojechać i gdzie spodziewać się korków na drodze. Dane o bieżącej sytuacji drogowej pozyskiwane są przez system Targeo Traffic Live oraz dzięki technologii LiveDrive! wprost od setek tysięcy osób poruszających z AutoMapą po polskich drogach i uzupełniane o informacje o remontach i przebudowanych drogowych pozyskiwanych bezpośrednio z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Udział w Narodowym Eksperymencie Bezpieczeństwa ? Weekend bez Ofiar to kolejna akcja propagująca bezpieczeństwo na polskich drogach, w którą zaangażowane są AutoMapa i Targeo.pl. Doświadczenie zebrane przy realizacji takich projektów jak ?500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce? zrealizowanego wspólnie z Komendą Główną Policji, czy ?Bezpieczny Przejazd ? Zatrzymaj się i żyj? przygotowanego wspólnie z PKP pozwoliły na szybkie wdrożenie mechanizmów, dzięki którym kierowcy planujący swoją podróż na Targeo.pl i podróżujący z AutoMapą mają dostęp do informacji wpływających na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa – Weekend bez Ofiar, to akcja przygotowana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad przy współpracy z Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Komendą Główną Policji, Komendą Główną Państwowej Straży Pożarnej, Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym oraz Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego. Honorowy patronat nad akcją objął Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C