Targeo.pl wyprzedza drogowców

C

06-10-2011

{modal href="/images/stories/aktualnosci/20120111_big.jpg"}{/modal} Serwis Targeo.pl opublikował nowe mapy internetowe Polski zawierające ponad 3 600 km odcinków dróg znajdujących się w budowie lub w fazie planowania. Po raz pierwszy w Polsce wszyscy zainteresowani kupnem działek, budową domu czy nowymi trasami, mogą łatwo sprawdzić planowaną infrastrukturę drogową i uwzględnić ją w podejmowanych decyzjach. buy zovirax buy cheap celexa diflucan generic buy enoxaparin online uk buy seroquel buy buspar no prescription order atenolol with no prescription   W serwisie Targeo.pl można obejrzeć aktualną mapę Polski, zawierającą kompletną sieć drogową, uwzględniającą odcinki ostatnio oddane do użytku, drogi w budowie oraz planowane, które zostały również wprowadzone w opublikowanej właśnie najnowszej wersji AutoMapy. Informacje o drogach planowanych są niezwykle istotne z punktu widzenia nie tylko mieszkańców danych terenów czy kierowców poruszających się na konkretnych trasach, ale i inwestorów, dla których przyszłe uwarunkowania logistyczne mają kluczowe znaczenie. Z informacji mogą też skorzystać osoby chcące kupić lub sprzedać działki - w celu oszacowania ich przyszłej wartości, a także ci, którzy budują domy lub mieszkania - by wiedzieć jak dany teren będzie wyglądać za kilka lat. - Postanowiliśmy zrobić krok dalej niż szybka i częsta aktualizacja map uwzględniająca nowootwierane odcinki dróg. Dodaliśmy do naszych map drogi znajdujące się w końcowej fazie budowy, co pozwoli na ich natychmiastowe uruchomienie w momencie oddania do użytku - podkreśla Rafał Mikołajczak, prezes Indigo, operatora serwisu Targeo.pl.    Drogi w budowie są widoczne na mapie jako odcinki zamknięte dla ruchu z zaznaczoną planowaną datą otwarcia. W dniu otwarcia zostaną one automatycznie odblokowane i od tego momentu będą nimi wyznaczane trasy. Wśród takich odcinków gotowych do odblokowania są m.in. nowy odcinek A4 koło Rzeszowa, trasa S74 koło Kielc, Most Północny i przedłużenie Al. KEN w Warszawie oraz obwodnica Bytomia.   Serwis Targeo.pl przy wyznaczaniu tras uwzględnia również czasowe blokady odcinków spowodowane robotami drogowymi bądź innymi zdarzeniami, a także przetwarzane w czasie rzeczywistym dane o natężeniu ruchu i korkach. Wyznaczając trasę w wariancie optymalnym lub szybkim otrzymamy przebieg, który omija największe korki i przewidywany czas dojazdu uwzględniający faktyczny ruch na drodze o danej godzinie.   Targeo.pl i AutoMapa wprowadziły równolegle ułatwienia dla użytkowników korzystających z obu produktów. Dzięki najnowszym rozszerzeniom funkcji eksportu tras, można wygodnie zaplanować trasę na dużym ekranie komputera korzystając z Targeo, a następnie wygenerować jednorazowy PIN, który umożliwia automatyczne pobranie trasy do AutoMapy.irma CMA MONITORING przygotowała atrakcyjna promocję dla osób zainteresowanych monitoringiem swoich pojazdów przy użyciu technologii GPS.


{modal href=”/images/stories/aktualnosci/20120111_big.jpg”}20120111{/modal}

Serwis Targeo.pl opublikował nowe mapy internetowe Polski zawierające ponad 3 600 km odcinków dróg znajdujących się w budowie lub w fazie planowania. Po raz pierwszy w Polsce wszyscy zainteresowani kupnem działek, budową domu czy nowymi trasami, mogą łatwo sprawdzić planowaną infrastrukturę drogową i uwzględnić ją w podejmowanych decyzjach.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

W serwisie Targeo.pl można obejrzeć aktualną mapę Polski, zawierającą kompletną sieć drogową, uwzględniającą odcinki ostatnio oddane do użytku, drogi w budowie oraz planowane, które zostały również wprowadzone w opublikowanej właśnie najnowszej wersji AutoMapy. Informacje o drogach planowanych są niezwykle istotne z punktu widzenia nie tylko mieszkańców danych terenów czy kierowców poruszających się na konkretnych trasach, ale i inwestorów, dla których przyszłe uwarunkowania logistyczne mają kluczowe znaczenie. Z informacji mogą też skorzystać osoby chcące kupić lub sprzedać działki – w celu oszacowania ich przyszłej wartości, a także ci, którzy budują domy lub mieszkania – by wiedzieć jak dany teren będzie wyglądać za kilka lat. – Postanowiliśmy zrobić krok dalej niż szybka i częsta aktualizacja map uwzględniająca nowootwierane odcinki dróg. Dodaliśmy do naszych map drogi znajdujące się w końcowej fazie budowy, co pozwoli na ich natychmiastowe uruchomienie w momencie oddania do użytku – podkreśla Rafał Mikołajczak, prezes Indigo, operatora serwisu Targeo.pl. 

 

Drogi w budowie są widoczne na mapie jako odcinki zamknięte dla ruchu z zaznaczoną planowaną datą otwarcia. W dniu otwarcia zostaną one automatycznie odblokowane i od tego momentu będą nimi wyznaczane trasy. Wśród takich odcinków gotowych do odblokowania są m.in. nowy odcinek A4 koło Rzeszowa, trasa S74 koło Kielc, Most Północny i przedłużenie Al. KEN w Warszawie oraz obwodnica Bytomia.

 

Serwis Targeo.pl przy wyznaczaniu tras uwzględnia również czasowe blokady odcinków spowodowane robotami drogowymi bądź innymi zdarzeniami, a także przetwarzane w czasie rzeczywistym dane o natężeniu ruchu i korkach. Wyznaczając trasę w wariancie optymalnym lub szybkim otrzymamy przebieg, który omija największe korki i przewidywany czas dojazdu uwzględniający faktyczny ruch na drodze o danej godzinie.

 

Targeo.pl i AutoMapa wprowadziły równolegle ułatwienia dla użytkowników korzystających z obu produktów. Dzięki najnowszym rozszerzeniom funkcji eksportu tras, można wygodnie zaplanować trasę na dużym ekranie komputera korzystając z Targeo, a następnie wygenerować jednorazowy PIN, który umożliwia automatyczne pobranie trasy do AutoMapy.irma CMA MONITORING przygotowała atrakcyjna promocję dla osób zainteresowanych monitoringiem swoich pojazdów przy użyciu technologii GPS.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C