Targi Autostrada przeniesione na jesień

C

15-05-2020


Ponad 261 wystawców z 18 krajów, 10 500 gości, branżowe wystawy oraz liczne wydarzenia towarzyszące – taką skale miała ubiegłoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada. Światowa pandemia i jej skutki, nie pozwalają na organizację wydarzenia w zaplanowanym terminie, tj. 30.06 – 02.07.2020 roku.

 

– Pomimo ogromu pracy, jaki wszyscy włożyliśmy w organizację targów Autostrada oraz towarzyszących im wystaw MASZBUD i ROTRA, jako nadrzędne uznaliśmy zdrowie ogółu. W trosce o bezpieczeństwo Wystawców i Zwiedzających oraz naszą wspólną przyszłość na rynku, poszukujemy najbardziej dogodnych rozwiązań dla naszych Klientów – podkreśla prezes zarządu Targów Kielce, Andrzej Mochoń.

Po przeanalizowaniu kalendarza zarówno Targów Kielce jak i podobnych wydarzeń w kraju i w Europie, jako najlepsze rozwiązanie wybrano termin jesienny tego roku. Targi Autostrada, MASZBUD i ROTRA odbędą się w terminie Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego Transexpo, tj. od 21 do 23 października 2020 r. Wybór organizatorów determinuje pokrewieństwo branżowe targów oraz podobieństwo tematyczne wydarzeń towarzyszących.

Targi Transexpo to wystawa o ugruntowanej pozycji, a edycja 2018 obfitowała w premiery produktów i odwiedziło ją blisko 6,5 tysiąca branżowych zwiedzających. Jesteśmy przekonani, że połączenie wydarzenia poświęconego branży budownictwa drogowego i infrastrukturalnego z najważniejszym wydarzeniem branży transportu zbiorowego, pozwoli stworzyć jedno z najbardziej kompleksowych spotkań w Polsce.

Obecna, trudna sytuacja może zostać wykorzystana również jako okazja do zrealizowania ciekawych pomysłów, wymiany idei oraz nawiązania wartościowych kontaktów.

Organizatorzy targów dołożą wszelkich starań, aby jesienna edycja była równie atrakcyjna, a spotkanie na targach Autostrada, MASZBUD i ROTRA było sztuką spotkań, z których wszyscy wyniosą najlepsze kontakty, procentujące w przyszłości.

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C