Targi IAA upłynęły pod hasłem: Get inTOUCH!

C

19-10-2012

  Tegoroczne targi IAA dla firmy Soloplan przebiegały pod znakiem telematyki i urządzeń mobilnych. Dzięki stałemu rozwojowi rozwiązania z zakresu telematyki CarLo inTOUCH, klienci firmy mogą wykorzystywać do tego celu wiele różnych rodzai smartfonów i tabletów PC.         Odwiedzając stoisko firmy goście sami mogli się przekonać o tym, że można sprawdzić aktualne położenie pojazdu, wysyłać wiadomości do pojazdu, zarządzać zleceniami, a to wszystko bez konieczności instalowania na stale odpowiednich urządzeń. Dzięki całkowitej integracji w CarLo, Soloplan mógł zademonstrować użytkownikom kompletne oprogramowanie, dzięki któremu wiele procesów związanych z zarządzaniem transportem odbywa się automatycznie.

 

soloplannTegoroczne targi IAA dla firmy Soloplan przebiegały pod znakiem telematyki i urządzeń mobilnych. Dzięki stałemu rozwojowi rozwiązania z zakresu telematyki CarLo inTOUCH, klienci firmy mogą wykorzystywać do tego celu wiele różnych rodzai smartfonów i tabletów PC.

 

 

 

 


Odwiedzając stoisko firmy goście sami mogli się przekonać o tym, że można sprawdzić aktualne położenie pojazdu, wysyłać wiadomości do pojazdu, zarządzać zleceniami, a to wszystko bez konieczności instalowania na stale odpowiednich urządzeń.


Dzięki całkowitej integracji w CarLo, Soloplan mógł zademonstrować użytkownikom kompletne oprogramowanie, dzięki któremu wiele procesów związanych z zarządzaniem transportem odbywa się automatycznie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C