Targi TransPoland zakończone

C

22-11-2016

IV edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki TransPoland 2016 przyciągnęła ponad 4500 uczestników i została w tym roku rozszerzona o producentów, dystrybutorów, oraz sieci handlowe.   8 listopada 2016 o godzinie 10:30 w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbyła się uroczysta ceremonia inauguracyjna. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Justyna Skrzydło - Wiceminister Infrastruktury i Budownictwa, Alvin Gajadhur – Główny Inspektor Transportu Drogowego, Marek Tarczyński – Przewodniczący Rady Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, Edward Strachan – ITE Group i Paweł Konowałek – Dyrektor targów TransPoland.   TransPoland skupia w jednym miejscu nie tylko przedstawicieli branży TSL, ale również firmy poszukujące sprawdzonych i wydajnych sposobów na obsługę logistyczną swoich ładunków. Organizatorzy postawili zatem na tematykę bezpośrednio związaną z działalnością producentów, dystrybutorów oraz sieci handlowych w kontekście współpracy z firmami TSL.   Nowością były m.in. specjalnie zaaranżowane wyłącznie dla wystawców reprezentujących firmy Transportowe, Spedycyjne i Logistyczne Spotkania Biznesowe, w ramach których firmy produkcyjne i dystrybucyjne przedstawiały swoje zapotrzebowanie na transport. Wystawcy mieli okazję spotkać się z dyrektorami i kierownikami działów logistyki z następujących przedsiębiorstw: Philips. Rossmann, Decathlon, Nestle, Jeronimo Martins, Auchan, Komandor, Omega Meble, IMP Comfort, De Care, DENDRO     Oddelegowani z Europy – debata o płacy minimalnej kierowców   TransPoland to nie tylko rozmowy o biznesie i potencjalnych kontaktach – to także forum gdzie omawiane są najważniejsze sprawy dotyczące szeroko rozumianej branży TSL. W tym roku redakcja magazynu Transport Manager, w kontekście aktualnej sytuacji rodzimych przewoźników we Francji, podjęła się organizacji debaty - Oddelegowani z Europy, czyli jak płaca minimalna dzieli UE?   Święto branży TSL – co jeszcze:   W tym roku na odwiedzających czekało przeszło 140 wystawców z 20 państw. Profil odwiedzających jest mocną stroną targów i nie zmienia się to od lat - to przede wszystkim osoby decyzyjne w przedsiębiorstwach produkcyjnych i dystrybucyjnych oraz importerzy i eksporterzy.   Kolejną już odsłonę miały również Spotkania Transportowe, organizowane przez wydawcę miesięcznika TSL Biznes, na których poruszone zostały m.in. kwestie zmowy cenowej producentów ciężarówek czy też kwestie płacy minimalnej kierowców.   Swoją kolejną odsłonę miał przygotowany we współpracy z redakcją Pracujwlogistyce.pl plebiscyt „Przyjazny Pracodawca TSL 2016”, którego rozstrzygnięcie nastąpiło podczas uroczystej wieczornej gali, która odbyła się 9 listopada.  

TransPoland 900 1IV edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki TransPoland 2016 przyciągnęła ponad 4500 uczestników i została w tym roku rozszerzona o producentów, dystrybutorów, oraz sieci handlowe.

 

8 listopada 2016 o godzinie 10:30 w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbyła się uroczysta ceremonia inauguracyjna. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Justyna Skrzydło – Wiceminister Infrastruktury i Budownictwa, Alvin Gajadhur – Główny Inspektor Transportu Drogowego, Marek Tarczyński – Przewodniczący Rady Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, Edward Strachan – ITE Group i Paweł Konowałek – Dyrektor targów TransPoland.

 

TransPoland skupia w jednym miejscu nie tylko przedstawicieli branży TSL, ale również firmy poszukujące sprawdzonych i wydajnych sposobów na obsługę logistyczną swoich ładunków. Organizatorzy postawili zatem na tematykę bezpośrednio związaną z działalnością producentów, dystrybutorów oraz sieci handlowych w kontekście współpracy z firmami TSL.

 

Nowością były m.in. specjalnie zaaranżowane wyłącznie dla wystawców reprezentujących firmy Transportowe, Spedycyjne i Logistyczne Spotkania Biznesowe, w ramach których firmy produkcyjne i dystrybucyjne przedstawiały swoje zapotrzebowanie na transport. Wystawcy mieli okazję spotkać się z dyrektorami i kierownikami działów logistyki z następujących przedsiębiorstw: Philips. Rossmann, Decathlon, Nestle, Jeronimo Martins, Auchan, Komandor, Omega Meble, IMP Comfort, De Care, DENDRO

 

TransPoland 900 5

 

Oddelegowani z Europy – debata o płacy minimalnej kierowców

 

TransPoland to nie tylko rozmowy o biznesie i potencjalnych kontaktach – to także forum gdzie omawiane są najważniejsze sprawy dotyczące szeroko rozumianej branży TSL. W tym roku redakcja magazynu Transport Manager, w kontekście aktualnej sytuacji rodzimych przewoźników we Francji, podjęła się organizacji debaty – Oddelegowani z Europy, czyli jak płaca minimalna dzieli UE?

 

TransPoland 900 2

Święto branży TSL – co jeszcze:

 

W tym roku na odwiedzających czekało przeszło 140 wystawców z 20 państw. Profil odwiedzających jest mocną stroną targów i nie zmienia się to od lat – to przede wszystkim osoby decyzyjne w przedsiębiorstwach produkcyjnych i dystrybucyjnych oraz importerzy i eksporterzy.

 

Kolejną już odsłonę miały również Spotkania Transportowe, organizowane przez wydawcę miesięcznika TSL Biznes, na których poruszone zostały m.in. kwestie zmowy cenowej producentów ciężarówek czy też kwestie płacy minimalnej kierowców.

 

Swoją kolejną odsłonę miał przygotowany we współpracy z redakcją Pracujwlogistyce.pl plebiscyt „Przyjazny Pracodawca TSL 2016”, którego rozstrzygnięcie nastąpiło podczas uroczystej wieczornej gali, która odbyła się 9 listopada.

 

TransPoland 900 4

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C