TC eMap rozszerzony o funkcję Trackingu

C

10-04-2013

Pod koniec ubiegłego roku TimoCom Soft- und Hardware GmbH wprowadził na rynek największą w Europie, już na samym starcie, giełdę powierzchni magazynowych. W lipcu tego roku TimoCom ogłosi kolejną innowację: firma całkowicie zmieniła swój moduł kalkulacyjny tras TC eMap i rozszerzyła go o funkcję Trackingu (monitorowanie pojazdów).     Po raz pierwszy w TC eMap dane różnych, zazwyczaj niekompatybilnych, systemów telematycznych będą wyświetlane na jednej neutralnej platformie. Dzięki temu klienci TimoCom będą mogli w przyszłości w każdej chwili śledzić własne, ale też obce pojazdy. Wcześniej konieczne było nieustanne klikanie między wieloma portalami i aplikacjami, teraz oferty najważniejszych europejskich usługodawców telematycznych zebrane są w przejrzysty sposób w jednej aplikacji. Tym samym męczące i czasochłonne telefonowanie należy już do przeszłości. Dzięki nowemu TC eMap TimoCom stał się ostatecznie kompleksowym usługodawcą. Ze swoimi trzema platformami on-line dla rynku spot, kontraktowego oraz powierzchni magazynowych, firma z Düsseldorfu pokrywa kompletne zapotrzebowanie na możliwości zleceń dla branży transportowej. Także w nowym TC eMap drzemie duży potencjał wydajności. Oprócz funkcji Trackingu nie zmieniają się bowiem znane już możliwości kalkulacji kosztów i planowania tras. Ten całościowy pakiet pokaże jasno, że kto w branży transportowej i logistycznej stawia na wydajność oraz oszczędność czasu i pieniędzy w drodze, nie potrzebuje nic innego poza TimoCom.  


timocom1Pod koniec ubiegłego roku TimoCom Soft- und Hardware GmbH wprowadził na rynek największą w Europie, już na samym starcie, giełdę powierzchni magazynowych. W lipcu tego roku TimoCom ogłosi kolejną innowację: firma całkowicie zmieniła swój moduł kalkulacyjny tras TC eMap i rozszerzyła go o funkcję Trackingu (monitorowanie pojazdów).

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 


Po raz pierwszy w TC eMap dane różnych, zazwyczaj niekompatybilnych, systemów telematycznych będą wyświetlane na jednej neutralnej platformie. Dzięki temu klienci TimoCom będą mogli w przyszłości w każdej chwili śledzić własne, ale też obce pojazdy.


Wcześniej konieczne było nieustanne klikanie między wieloma portalami i aplikacjami, teraz oferty najważniejszych europejskich usługodawców telematycznych zebrane są w przejrzysty sposób w jednej aplikacji. Tym samym męczące i czasochłonne telefonowanie należy już do przeszłości.


Dzięki nowemu TC eMap TimoCom stał się ostatecznie kompleksowym usługodawcą. Ze swoimi trzema platformami on-line dla rynku spot, kontraktowego oraz powierzchni magazynowych, firma z Düsseldorfu pokrywa kompletne zapotrzebowanie na możliwości zleceń dla branży transportowej.


Także w nowym TC eMap drzemie duży potencjał wydajności. Oprócz funkcji Trackingu nie zmieniają się bowiem znane już możliwości kalkulacji kosztów i planowania tras. Ten całościowy pakiet pokaże jasno, że kto w branży transportowej i logistycznej stawia na wydajność oraz oszczędność czasu i pieniędzy w drodze, nie potrzebuje nic innego poza TimoCom.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C