Team DPD Polska wystartuje w 48. Rajdzie Barbórki – Kamieński i Perek w barwach DPD Polska

C

02-12-2010

  {modal href="/images/stories/dpd_rajd1_big.jpg"}{/modal}Już w najbliższą sobotę po raz 48 odbędzie się w Warszawie najważniejsza impreza motoryzacyjna w Polsce ? "Rajd Barbórka 2010?" Tradycyjnie na starcie nie może zabraknąć przedstawicieli DPD Polska - zespołu rajdowego "Team DPD" w składzie Daniel Kamieński / Wojtek Perek. valsartan without order aciphex online no prescription order paxil cheap generic colchicine cheap zovirax online how to buy clomid buy toradol   Daniel Kamieński - Zeszłoroczny start w tej niesamowitej imprezie był dla nas bardzo szczęśliwy. Osiągnęliśmy doskonały wynik i mogliśmy zaprezentować barwy DPD ogromnym rzeszom kibiców, zgromadzonych na ulicy Karowej. Dla mnie osobiście było to spełnienie sportowych marzeń, gdyż celem każdego kierowcy rajdowego w Polsce jest możliwość wystartowania na kultowej już ulicy Karowej, na której co roku organizowane jest istne święto sportów samochodowych. W tym roku dołożymy wszelkich starań, by powtórzyć ten wyczyn za kierownicą dużo nowocześniejszej rajdówki jaką jest Honda Civic Type R. Paradoksalnie uważam, że większe szanse mielibyśmy za kierownicą starszej i słabszej rajdówki Renault Clio, którą startowaliśmy w zeszłym roku, a to za sprawą zimowej aury, która ostatnio nas zaskoczyła. W tak śliskich warunkach moc samochodu ma drugorzędne znaczenie,  bardziej istotna jest niska masa rajdówki oraz jej doskonałe wyczucie. Nie mniej jednak nowoczesna technologia naszej Hondy lepiej pasuje do osobowości marki DPD, którą reprezentujemy. Na co dzień w pracy w DPD Polska czuje bardzo duże zainteresowanie i wsparcie ze strony współpracowników i przełożonych co jest niesamowicie mile i uskrzydlające, dlatego pojedziemy z głową, żeby dać jak najwięcej radości naszym najwierniejszym kibicom. Serdecznie wszystkich zapraszamy do przyłączenia się do grupy fanów zespołu rajdowego "Team DPD" na Facebook'u, gdzie na bieżąco umieszczane są m.in. wiadomości, zdjęcia oraz filmy z zawodów.  

 

{modal href=”/images/stories/dpd_rajd1_big.jpg”}{/modal}Już w najbliższą sobotę po raz 48 odbędzie się w Warszawie najważniejsza impreza motoryzacyjna w Polsce ? “Rajd Barbórka 2010?” Tradycyjnie na starcie nie może zabraknąć przedstawicieli DPD Polska – zespołu rajdowego “Team DPD” w składzie Daniel Kamieński / Wojtek Perek.


 

Daniel Kamieński


– Zeszłoroczny start w tej niesamowitej imprezie był dla nas bardzo szczęśliwy. Osiągnęliśmy doskonały wynik i mogliśmy zaprezentować barwy DPD ogromnym rzeszom kibiców, zgromadzonych na ulicy Karowej. Dla mnie osobiście było to spełnienie sportowych marzeń, gdyż celem każdego kierowcy rajdowego w Polsce jest możliwość wystartowania na kultowej już ulicy Karowej, na której co roku organizowane jest istne święto sportów samochodowych.


W tym roku dołożymy wszelkich starań, by powtórzyć ten wyczyn za kierownicą dużo nowocześniejszej rajdówki jaką jest Honda Civic Type R. Paradoksalnie uważam, że większe szanse mielibyśmy za kierownicą starszej i słabszej rajdówki Renault Clio, którą startowaliśmy w zeszłym roku, a to za sprawą zimowej aury, która ostatnio nas zaskoczyła. W tak śliskich warunkach moc samochodu ma drugorzędne znaczenie,  bardziej istotna jest niska masa rajdówki oraz jej doskonałe wyczucie. Nie mniej jednak nowoczesna technologia naszej Hondy lepiej pasuje do osobowości marki DPD, którą reprezentujemy.


Na co dzień w pracy w DPD Polska czuje bardzo duże zainteresowanie i wsparcie ze strony współpracowników i przełożonych co jest niesamowicie mile i uskrzydlające, dlatego pojedziemy z głową, żeby dać jak najwięcej radości naszym najwierniejszym kibicom.


Serdecznie wszystkich zapraszamy do przyłączenia się do grupy fanów zespołu rajdowego “Team DPD” na Facebook’u, gdzie na bieżąco umieszczane są m.in. wiadomości, zdjęcia oraz filmy z zawodów.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C