Teleroute otwiera swoją platformę, aby pomóc firmom z sektora TSL

C

12-05-2020


W odpowiedzi na kryzys związany z koronawirusem Teleroute zaprasza firmy zajmujące się ciężarowym transportem drogowym , spedycją i logistyką do bezpłatnego dołączenia do swojej społeczności do końca czerwca.

 

W normalnych czasach na Teleroute publikowanych jest ponad 200 000 ofert dziennie. Pandemia Covid-19 doprowadziła jednak do drastycznego wzrostu wolumenu towarów dla takich branż jak farmaceutyka i handel detaliczny. Wszystko to wystawia na próbę zdolność reakcji sektora transportu i logistyki, który odgrywa kluczowa rolę w zarządzaniu tym kryzysem.
Z tego powodu giełda ładunków Teleroute, należąca do grupy Alpega, chce pomóc w złagodzeniu tej sytuacji, oferując do końca czerwca i bez żadnych zobowiązań bezpłatny dostęp wszystkim firmom zajmującym się ciężarowym transportem drogowym, spedycją i logistyką, które chcą dołączyć do tej platformy.
Fabrice Douteaud, CEO Giełd Ładunków, komentuje:
– Uważamy, że naszym obowiązkiem jest pomagać społeczeństwu na wszystkie możliwe sposoby w tym trudnym okresie. Dlatego dołączamy do fali solidarności, znacznie rozbudowując naszą społeczność transportową dzięki tym tymczasowym środkom i przyczyniając się do przezwyciężenia logistycznych wyzwań, przed którymi stoimy. Przekazując informacje o tej inicjatywie, wszyscy możemy pomóc w dalszym kształtowaniu współpracy transportowej.
Wszystkie gwarancje bezpieczeństwa oferowane przez Teleroute, takie jak polityka jakości przyjmowania nowych członków lub niedawno wprowadzona usługa Gwarancji Płatności, pozostają niezmienione. Głównym celem jest dalsze zapewnianie branży TLS najlepszej możliwej sieci współpracy partnerskiej w czasie, gdy właśnie ta współpraca pomiędzy firmami transportowymi jest tak istotna. Dlatego bezpieczeństwo platformy pozostaje priorytetem numer jeden.
Giełdy transportowe powstały w celu osiągnięcia większej wydajności w transporcie i połączenia różnych podmiotów z sektora ze sobą. Teraz od nas wszystkich zależy stworzenie silniejszej społeczności transportowej, która właśnie w takich czasach powinna zjednoczyć się bardziej niż kiedykolwiek.
Kliknij #Allinthistogether, aby uzyskać bezpłatny dostęp do Teleroute.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C