Teraz śledź przesyłki DHL Express na Gadu-Gadu

C

14-02-2011

{modal href="/images/stories/dhl_es1_big.jpg"}{/modal}DHL Express (Poland), przedstawiciel rynku krajowych i międzynarodowych usług ekspresowych, wprowadził nową możliwość śledzenia losów przesyłek. Teraz informację, gdzie znajduje się przesyłka, klienci firmy mogą uzyskać także za pośrednictwem Gadu-Gadu, jednego z najbardziej popularnych komunikatorów na rynku. Opcja powstała przy współpracy z serwisem Allegro.     Nowa opcja śledzenia losów przesyłek DHL Express dostępna jest dla wszystkich użytkowników komunikatora Gadu-Gadu oraz klientów platformy handlowej Allegro. Tą drogą można śledzić przesyłki krajowe. Aby z niej skorzystać wystarczy dodać do kontaktów GG użytkownika o numerze 600 (Allegro) lub, w przypadku kupujących na Allegro, wpisać numer GG w ustawieniach konta Allegro. Klienci, w zależności od swoich potrzeb, mają do wyboru dwa rodzaje powiadomień. "Bądź na bieżąco: powiadomienia automatyczne" - klienci otrzymują komunikat po każdej zmianie statusu przesyłki lub "Na żądanie" czyli zapytaj Gadu-Gadu, gdzie jest Twoja paczka - klient sam decyduje, kiedy chce otrzymać komunikat o aktualnym statusie jego przesyłki.   - Prosty i wygodny dostęp do informacji o tym, gdzie znajduje się przesyłka w czasie procesu transportowego, to jedno z podstawowych wymagań naszych klientów. Dlatego przez cały czas pracujemy nad wprowadzaniem kolejnych opcji w tym zakresie - powiedział Edwin Osiecki, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży DHL Express (Poland). Jak klienci DHL Express mogą sprawdzić losy swojej przesyłki? Klienci DHL Express, w zależności od swoich potrzeb i preferencji, informacje o losach przesyłek mogą otrzymywać za pośrednictwem różnych kanałów. Losy przesyłek międzynarodowych i krajowych można śledzić na www.dhl.com.pl. W przypadku przesyłek międzynarodowych lotniczych informację można także uzyskać wysyłając SMS na numer (+44) 77 20 33 44 55, dzięki aplikacji DHL Widget, DHL ProView (e:mail i sms) oraz usługi DHL eTrack. W przypadku przesyłek krajowych klienci mogą otrzymać informacje e:mailowe o losach przesyłki za pośrednictwem aplikacji ePowiadomienie. Wszystkie opcje są bezpłatne.


{modal href=”/images/stories/dhl_es1_big.jpg”}{/modal}DHL Express (Poland), przedstawiciel rynku krajowych i międzynarodowych usług ekspresowych, wprowadził nową możliwość śledzenia losów przesyłek. Teraz informację, gdzie znajduje się przesyłka, klienci firmy mogą uzyskać także za pośrednictwem Gadu-Gadu, jednego z najbardziej popularnych komunikatorów na rynku. Opcja powstała przy współpracy z serwisem Allegro.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Nowa opcja śledzenia losów przesyłek DHL Express dostępna jest dla wszystkich użytkowników komunikatora Gadu-Gadu oraz klientów platformy handlowej Allegro. Tą drogą można śledzić przesyłki krajowe. Aby z niej skorzystać wystarczy dodać do kontaktów GG użytkownika o numerze 600 (Allegro) lub, w przypadku kupujących na Allegro, wpisać numer GG w ustawieniach konta Allegro. Klienci, w zależności od swoich potrzeb, mają do wyboru dwa rodzaje powiadomień. “Bądź na bieżąco: powiadomienia automatyczne” – klienci otrzymują komunikat po każdej zmianie statusu przesyłki lub “Na żądanie” czyli zapytaj Gadu-Gadu, gdzie jest Twoja paczka – klient sam decyduje, kiedy chce otrzymać komunikat o aktualnym statusie jego przesyłki.

 

Prosty i wygodny dostęp do informacji o tym, gdzie znajduje się przesyłka w czasie procesu transportowego, to jedno z podstawowych wymagań naszych klientów. Dlatego przez cały czas pracujemy nad wprowadzaniem kolejnych opcji w tym zakresie – powiedział Edwin Osiecki, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży DHL Express (Poland).


Jak klienci DHL Express mogą sprawdzić losy swojej przesyłki?


Klienci DHL Express, w zależności od swoich potrzeb i preferencji, informacje o losach przesyłek mogą otrzymywać za pośrednictwem różnych kanałów. Losy przesyłek międzynarodowych i krajowych można śledzić na www.dhl.com.pl. W przypadku przesyłek międzynarodowych lotniczych informację można także uzyskać wysyłając SMS na numer (+44) 77 20 33 44 55, dzięki aplikacji DHL Widget, DHL ProView (e:mail i sms) oraz usługi DHL eTrack. W przypadku przesyłek krajowych klienci mogą otrzymać informacje e:mailowe o losach przesyłki za pośrednictwem aplikacji ePowiadomienie. Wszystkie opcje są bezpłatne.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C