TimoCom partnerem WSL

C

06-10-2011

  Wyższa Szkoła Logistyki podpisała umowę partnerską z firmą TimoCom, która tym samym dołączyła do  Klubu Partnera WSL. W tym roku - Firma TimoCom została złotym sponsorem Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Od przyszłego semestru udostępni dla studentów możliwość użytkowania podczas zajęć giełdy transportowej TC Truck&Cargo. Podpisanie umowy jest uwieńczeniem dotychczasowych działań związanych z podnoszeniem jakości kształcenia. Firma TimoCom współpracuje z WSL od ponad półtora roku. Owocem dotychczasowej współpracy było wzięcie udziału przez firmę w konferencji z cyklu spotkań i warsztatów "LogMeeting". Tematem spotkania, które odbyło się w czerwcu 2011 roku były giełdy transportowe oraz platformy logistyczne. Podczas spotkania wystąpił przedstawiciel firmy TimoCom, który przybliżał słuchaczom znaczenie optymalizacji organizacji transportu w firmach sektora TSL i sektora przemysłowego. Firma TimoCom jest również od tego roku złotym sponsorem IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki.     "Cieszy nas współpraca z firmą TimoCom. Firma wspiera inicjatywy Wyższej Szkoły Logistyki związane z podnoszeniem jakości kształcenia. Już od przyszłego semestru TimoCom udostępni dla studentów wersję oprogramowania dotyczącą giełdy transportowej TC Truck&Cargo do celów dydaktycznych. Studenci będą mogli poznać narzędzie w ramach zajęć i ćwiczeń związanych z zakresem studiowanych przedmiotów. Na podstawie oprogramowania młodzi logistycy będą symulować procesy biznesowe polegające na efektywnym wykorzystaniu miejsca transportowego w środkach transportu." - mówił Wojciech Zalewski, Rzecznik Prasowy WSL.    TimoCom to dostawca wiodącej na rynku europejskim giełdy ofert transportowych - TC Truck&Cargo, a od jesieni 2009r. zupełnie nowego produktu: TC eBid - internetowej platformy do przetargów na transport. Firma TimoCom dołączyła do elitarnego Klubu Partnera WSL, który zrzesza największe firmy logistyczne, informatyczne, produkcyjne i handlowe w Polsce. Głównym celem współpracy pomiędzy firmami jest konfrontacja oferty kształcenia z rynkiem pracy. W konsekwencji uczelnia wypuszcza za swoje mury absolwentów dobrze wykształconych ale i posiadających odpowiednie kwalifikacje. 
 

20120102

Wyższa Szkoła Logistyki podpisała umowę partnerską z firmą TimoCom, która tym samym dołączyła do  Klubu Partnera WSL. W tym roku – Firma TimoCom została złotym sponsorem Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Od przyszłego semestru udostępni dla studentów możliwość użytkowania podczas zajęć giełdy transportowej TC Truck&Cargo. Podpisanie umowy jest uwieńczeniem dotychczasowych działań związanych z podnoszeniem jakości kształcenia.


Firma TimoCom współpracuje z WSL od ponad półtora roku. Owocem dotychczasowej współpracy było wzięcie udziału przez firmę w konferencji z cyklu spotkań i warsztatów “LogMeeting”. Tematem spotkania, które odbyło się w czerwcu 2011 roku były giełdy transportowe oraz platformy logistyczne. Podczas spotkania wystąpił przedstawiciel firmy TimoCom, który przybliżał słuchaczom znaczenie optymalizacji organizacji transportu w firmach sektora TSL i sektora przemysłowego. Firma TimoCom jest również od tego roku złotym sponsorem IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki.

 

 

“Cieszy nas współpraca z firmą TimoCom. Firma wspiera inicjatywy Wyższej Szkoły Logistyki związane z podnoszeniem jakości kształcenia. Już od przyszłego semestru TimoCom udostępni dla studentów wersję oprogramowania dotyczącą giełdy transportowej TC Truck&Cargo do celów dydaktycznych. Studenci będą mogli poznać narzędzie w ramach zajęć i ćwiczeń związanych z zakresem studiowanych przedmiotów. Na podstawie oprogramowania młodzi logistycy będą symulować procesy biznesowe polegające na efektywnym wykorzystaniu miejsca transportowego w środkach transportu.” – mówił Wojciech Zalewski, Rzecznik Prasowy WSL. 

 

TimoCom to dostawca wiodącej na rynku europejskim giełdy ofert transportowych – TC Truck&Cargo, a od jesieni 2009r. zupełnie nowego produktu: TC eBid – internetowej platformy do przetargów na transport. Firma TimoCom dołączyła do elitarnego Klubu Partnera WSL, który zrzesza największe firmy logistyczne, informatyczne, produkcyjne i handlowe w Polsce. Głównym celem współpracy pomiędzy firmami jest konfrontacja oferty kształcenia z rynkiem pracy. W konsekwencji uczelnia wypuszcza za swoje mury absolwentów dobrze wykształconych ale i posiadających odpowiednie kwalifikacje. 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C