Toyota Material Handling Europe nominowana

C

19-01-2016

Dwie klasy produktów Toyota, które zostały wprowadzone pod koniec 2015 roku, otrzymały nominację do nagrody IFOY 2016. Wózek Toyota Traigo 48 i BT Staxio, model SPE 140L mają szansę zostać międzynarodowymi Wózkami Roku. Obydwie maszyny są wyposażone w baterie litowo-jonowe.             Toyota Traigo 48, model 8FBEK16T, otrzymał nominację w kategorii wózków z przeciwwagą o udźwigu do 3.5 ton. Ten zwrotny wózek posiada udźwig do 1.6 tony i wysokość podnoszenia do 7.5 m. W kategorii wózków magazynowych „podnoszących” nominację otrzymał wózek BT Staxio, model SPE 140L. Ten podnoszący wózek z platformą, osiąga prędkość do 10 km/h i wysokość podnoszenia do 4.5 m. Obydwa wózki posiadają możliwość szybkiego ładowania, eliminując potrzebę posiadania baterii zapasowych i ich wymianę, a przy tym oszczędność do 30% energii elektryczne. Dlatego też Toyota Material Handling Europe zdecydowała się rozszerzyć ofertę wózków z bateriami litowo-jonowymi. W tym roku, jury międzynarodowego konkursu IFOY, nominowało 13 wózków i rozwiązań dla intralogistyki, spośród sześciu producentów. Łącznie do konkursu przystąpiło 16 firm, przedstawiając bardzo szeroki wachlarz produktów. Międzynarodowe jury i dziennikarze z branży intralogistycznej wybiorą zwycięzcę, bazując na wynikach tygodniowych testów IFOY, które będą miały miejsce od 18 do 25 lutego w Hanowerze w Niemczech. Zwycięzca zostanie ogłoszony 31 maja, podczas uroczystej gali otwarcia targów CeMAT w Hanowerze.      

Toyota Material Handling IFOY nominacja 1Dwie klasy produktów Toyota, które zostały wprowadzone pod koniec 2015 roku, otrzymały nominację do nagrody IFOY 2016. Wózek Toyota Traigo 48 i BT Staxio, model SPE 140L mają szansę zostać międzynarodowymi Wózkami Roku. Obydwie maszyny są wyposażone w baterie litowo-jonowe.

 

 

 

 

 

 

Toyota Traigo 48, model 8FBEK16T, otrzymał nominację w kategorii wózków z przeciwwagą o udźwigu do 3.5 ton. Ten zwrotny wózek posiada udźwig do 1.6 tony i wysokość podnoszenia do 7.5 m. W kategorii wózków magazynowych „podnoszących” nominację otrzymał wózek BT Staxio, model SPE 140L. Ten podnoszący wózek z platformą, osiąga prędkość do 10 km/h i wysokość podnoszenia do 4.5 m. Obydwa wózki posiadają możliwość szybkiego ładowania, eliminując potrzebę posiadania baterii zapasowych i ich wymianę, a przy tym oszczędność do 30% energii elektryczne. Dlatego też Toyota Material Handling Europe zdecydowała się rozszerzyć ofertę wózków z bateriami litowo-jonowymi.

W tym roku, jury międzynarodowego konkursu IFOY, nominowało 13 wózków i rozwiązań dla intralogistyki, spośród sześciu producentów. Łącznie do konkursu przystąpiło 16 firm, przedstawiając bardzo szeroki wachlarz produktów. Międzynarodowe jury i dziennikarze z branży intralogistycznej wybiorą zwycięzcę, bazując na wynikach tygodniowych testów IFOY, które będą miały miejsce od 18 do 25 lutego w Hanowerze w Niemczech. Zwycięzca zostanie ogłoszony 31 maja, podczas uroczystej gali otwarcia targów CeMAT w Hanowerze.

 

Toyota Material Handling IFOY nominacja 2 Toyota Material Handling IFOY nominacja 3

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C