TRANS najszybciej rozwijającą się giełdą transportową w Europie

C

12-05-2010

W 2010 roku liczba osób wykorzystujących w swojej pracy  Europejską Giełdę Transportową TRANS przekroczyła próg 200 tysięcy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, łatwości obsługi programu i wprowadzeniu szeregu mechanizmów bezpieczeństwa klientów, TRANS jest najszybciej rozwijającą się internetową platformą frachtową w Europie Wielu polskich i europejskich logistyków nie wyobraża sobie dziś swojej codziennej pracy bez narzędzia, jakim jest giełda ładunków i pojazdów. W czasach, gdy przewoźnicy nie mogą pozwolić sobie na wożenie przysłowiowego powietrza to właśnie giełda daje najlepszą odpowiedź na pytanie: gdzie szukać atrakcyjnych ładunków. O popularności Europejskiej Giełdy Transportowej, poza wciąż rosnącą liczbą aktualnych ofert, decyduje fakt, że duża część spośród wprowadzanych przez operatora giełdy rozwiązań powstaje na drodze bezpośrednich konsultacji z użytkownikami - grupy najbardziej zainteresowanej rozwojem aplikacji. Firma jako pierwsza w Europie wprowadziła komunikator biznesowy do rozmów tekstowych pomiędzy użytkownikami giełdy. Dzięki temu rozwiązaniu komunikacja między dwoma stronami transakcji odbywa się  w łatwy i przede wszystkim szybki sposób, co jest kluczowe z punktu widzenia pracowników sektora transportowo - spedycyjnego. Klienci giełdy mają także możliwość prowadzenia rozmów głosowych dzięki technologii VOIP, analogicznej do tej, którą posiada popularny komunikator Skype. Z obu rozwiązań użytkownicy giełdy mogą korzystać całkowicie bezpłatnie. Operator giełdy przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa swoich użytkowników. Każda firma, chcąca korzystać z TRANS-a musi przejść specjalną weryfikację. Tylko firmy o nieposzlakowanej opinii otrzymują swój indywidualny numer TransID i tym samym dostęp do bazy ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych. Dodatkowo, w 2009 roku został wprowadzony zaawansowany system bezpieczeństwa, który ma chronić użytkowników platformy przed nieuczciwymi i niesolidnymi kontrahentami. Zarówno przewoźnicy jak i zleceniodawcy ładunku po przeprowadzonej transakcji mogą siebie nawzajem ocenić. Oceny: zarówno te negatywne, jak i pozytywne są dostępne dla innych użytkowników, dzięki czemu łatwiej jest podjąć decyzję o współpracy z danym kontrahentem. W dokonaniu wyboru zleceniodawcy może też pomóc Index TransRisk, czyli unikalny wskaźnik wiarygodności płatniczej firm zlecających ładunki. Jedną z najważniejszych zalet Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS jest łatwość jej obsługi. Program służący do wyszukiwania i dodawania ofert, prowadzenia rozmów z kontrahentami oraz korzystania z innych funkcji giełdy jest przyjazny dla użytkowników i bardzo intuicyjny. Twórcy giełdy wykorzystali najnowsze interaktywne technologie i dostosowali je tak, aby ułatwić pracę swoim klientom. Wszystkie te czynniki składają się na sukces platformy TRANS, która dla wielu uczestników rynku transportowego jest aktualnie niezastąpionym narzędziem pracy.


W 2010 roku liczba osób wykorzystujących w swojej pracy  Europejską Giełdę Transportową TRANS przekroczyła próg 200 tysięcy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, łatwości obsługi programu i wprowadzeniu szeregu mechanizmów bezpieczeństwa klientów, TRANS jest najszybciej rozwijającą się internetową platformą frachtową w Europie


PROMOCJA

PROMOCJA

Wielu polskich i europejskich logistyków nie wyobraża sobie dziś swojej codziennej pracy bez narzędzia, jakim jest giełda ładunków i pojazdów. W czasach, gdy przewoźnicy nie mogą pozwolić sobie na wożenie przysłowiowego powietrza to właśnie giełda daje najlepszą odpowiedź na pytanie: gdzie szukać atrakcyjnych ładunków.



O popularności Europejskiej Giełdy Transportowej, poza wciąż rosnącą liczbą aktualnych ofert, decyduje fakt, że duża część spośród wprowadzanych przez operatora giełdy rozwiązań powstaje na drodze bezpośrednich konsultacji z użytkownikami – grupy najbardziej zainteresowanej rozwojem aplikacji.


Firma jako pierwsza w Europie wprowadziła komunikator biznesowy do rozmów tekstowych pomiędzy użytkownikami giełdy. Dzięki temu rozwiązaniu komunikacja między dwoma stronami transakcji odbywa się  w łatwy i przede wszystkim szybki sposób, co jest kluczowe z punktu widzenia pracowników sektora transportowo – spedycyjnego.


Klienci giełdy mają także możliwość prowadzenia rozmów głosowych dzięki technologii VOIP, analogicznej do tej, którą posiada popularny komunikator Skype. Z obu rozwiązań użytkownicy giełdy mogą korzystać całkowicie bezpłatnie.


Operator giełdy przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa swoich użytkowników. Każda firma, chcąca korzystać z TRANS-a musi przejść specjalną weryfikację. Tylko firmy o nieposzlakowanej opinii otrzymują swój indywidualny numer TransID i tym samym dostęp do bazy ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych.


Dodatkowo, w 2009 roku został wprowadzony zaawansowany system bezpieczeństwa, który ma chronić użytkowników platformy przed nieuczciwymi i niesolidnymi kontrahentami. Zarówno przewoźnicy jak i zleceniodawcy ładunku po przeprowadzonej transakcji mogą siebie nawzajem ocenić. Oceny: zarówno te negatywne, jak i pozytywne są dostępne dla innych użytkowników, dzięki czemu łatwiej jest podjąć decyzję o współpracy z danym kontrahentem. W dokonaniu wyboru zleceniodawcy może też pomóc Index TransRisk, czyli unikalny wskaźnik wiarygodności płatniczej firm zlecających ładunki.


Jedną z najważniejszych zalet Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS jest łatwość jej obsługi. Program służący do wyszukiwania i dodawania ofert, prowadzenia rozmów z kontrahentami oraz korzystania z innych funkcji giełdy jest przyjazny dla użytkowników i bardzo intuicyjny. Twórcy giełdy wykorzystali najnowsze interaktywne technologie i dostosowali je tak, aby ułatwić pracę swoim klientom. Wszystkie te czynniki składają się na sukces platformy TRANS, która dla wielu uczestników rynku transportowego jest aktualnie niezastąpionym narzędziem pracy.

PROMOCJA

PROMOCJA

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C