Trans.eu wchodzi na Białoruś i do Turcji

C

31-10-2012

  Firma umacnia swą międzynarodową pozycję i otwiera kolejne filie Zagraniczne - po oddziałach w Niemczech, na Słowacji, na Litwie i na Ukrainie przedstawicielstwa Grupy Trans.eu pojawiły się w Mińsku i w Istambule.           Przez Białoruś przebiega szlak tranzytowy z Rosji do Europy, którego znaczenie będzie z roku na rok coraz większe. Z kolei wymiana handlowa pomiędzy Europą a Turcją - która pretenduje do wejścia w struktury Unii Europejskiej - wzrasta w bardzo szybkim tempie. W przypadku samej tylko Polski w 2002 r. wynosiła ona niecałe 900 mln dolarów. Szacuje się, że w 2013 r. będzie to już 5 mld dolarów. Również napływ inwestycji z Unii do Turcji ma tendencję wzrostową. Już obecnie stanowią one ponad 75 proc. wszystkich inwestycji zagranicznych w tym kraju.   Głównym zadaniem nowych przedstawicielstw będzie stopniowe powiększanie udziałów firmy na bardzo dynamicznie rozwijających się rynkach transportowych obu krajów. Dotychczas wszelkie działania Grupy Trans.eu na tych rynkach prowadzone były z centrali spółki we Wrocławiu. Po rejestracji filii w tych krajach strategia ulegnie zmianie.   Spółka białoruska nosi nazwę IOOO Logintrans Bel i mieści się w Mińsku przy ulicy Korolya 51, natomiast filię turecką - Trans.eu Yazilim Limited Şirketi - można znaleźć w Stambule pod adresem Fatih Mah. Adnan Kahveci Cad. 31/1-3.

 

transsssssFirma umacnia swą międzynarodową pozycję i otwiera kolejne filie Zagraniczne – po oddziałach w Niemczech, na Słowacji, na Litwie i na Ukrainie przedstawicielstwa Grupy Trans.eu pojawiły się w Mińsku i w Istambule.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

 

Przez Białoruś przebiega szlak tranzytowy z Rosji do Europy, którego znaczenie będzie z roku na rok coraz większe. Z kolei wymiana handlowa pomiędzy Europą a Turcją – która pretenduje do wejścia w struktury Unii Europejskiej – wzrasta w bardzo szybkim tempie. W przypadku samej tylko Polski w 2002 r. wynosiła ona niecałe 900 mln dolarów. Szacuje się, że w 2013 r. będzie to już 5 mld dolarów. Również napływ inwestycji z Unii do Turcji ma tendencję wzrostową. Już obecnie stanowią one ponad 75 proc. wszystkich inwestycji zagranicznych w tym kraju.

 

Głównym zadaniem nowych przedstawicielstw będzie stopniowe powiększanie udziałów firmy na bardzo dynamicznie rozwijających się rynkach transportowych obu krajów. Dotychczas wszelkie działania Grupy Trans.eu na tych rynkach prowadzone były z centrali spółki we Wrocławiu. Po rejestracji filii w tych krajach strategia ulegnie zmianie.

 

Spółka białoruska nosi nazwę IOOO Logintrans Bel i mieści się w Mińsku przy ulicy Korolya 51, natomiast filię turecką – Trans.eu Yazilim Limited Şirketi – można znaleźć w Stambule pod adresem Fatih Mah. Adnan Kahveci Cad. 31/1-3.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C