TransIdea, czyli transowy bank pomysłówTransIdea, czyli transowy bank pomysłów

C

20-12-2010

  Twórcy popularnego TRANS - a udostępnili właśnie swoim klientom nowe narzędzie.  TransIdea, bo tak nazywa się ten projekt, to bank pomysłów, którego celem jest gromadzenie propozycji i rozwiązań klientów na ulepszenie giełdy tak, by stała się jeszcze lepsza i bardziej przyjazna. Twórcy obiecują, że najciekawsze z pomysłów zostaną przetestowane i zastosowane.   Administratorzy giełdy doszli do przekonania, że najlepszym źródłem informacji o programie są jego użytkownicy i w myśl tej idei stworzyli portal TransIdea.eu. Dzięki serwisowi każdy użytkownik korzystający z platformy TRANS, będzie mógł przyczynić się do jej rozwoju i aktywnie ją współtworzyć.   Zgłoszenie swojego pomysłu na ulepszenie giełdy jest wyjątkowo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową www.TransIdea.eu, zalogować się przy użyciu loginu i hasła z giełdy Trans i wejść w zakładkę "Dodaj Pomysł". Propozycję należy zatytułować, zakwalifikować do jednej z dostępnych kategorii i przede wszystkim jasno i czytelnie opisać. Koncepcje mogą dotyczyć np. funkcjonalności komunikatora, prezentacji profilów firm czy systemu ocen i komentarzy. Ważne, by każdą opatrzyć tagami, które pomogą przy ich późniejszym wyszukiwaniu. Opcjonalnie można dodawać również zdjęcia. Pomysły będą trafiać bezpośrednio do pracowników giełdy, którzy będą je analizować.   - Wcześniej nasi użytkownicy mogli zgłaszać swoje pomysły na rozwój giełdy w specjalnej zakładce na naszym forum. Pomysły ginęły jednak w gąszczu setek innych tematów. Zależało nam na tym, żeby je w jakiś sposób usystematyzować i przede wszystkim dać użytkownikom możliwość bieżącego śledzenia postępów w realizacji pomysłów. TransIdea  idealnie na tą potrzebę odpowiada- czytamy w komunikacie prasowym firmy.   Autorzy nowego narzędzia zaproponowali rozbudowany system sortowania zgłoszonych pomysłów. Na stronie dostępna jest wyszukiwarka, która pozwala z łatwością znaleźć wybrany temat. Koncepcje można przeglądać według daty publikacji lub według popularności.  Każdą z nich można komentować oraz oceniać. Na stronie głównej stale wyświetlana jest lista najaktywniejszych użytkowników w zakresie komentowania oraz zgłaszania własnych pomysłów. Wdrożone pomysły znajdą się w oddzielnej zakładce, gdzie będzie można się z nimi zapoznać.   Więcej informacji o TransIdea na stronie www.TransIdea.eu  

 

Twórcy popularnego TRANS – a udostępnili właśnie swoim klientom nowe narzędzie.  TransIdea, bo tak nazywa się ten projekt, to bank pomysłów, którego celem jest gromadzenie propozycji i rozwiązań klientów na ulepszenie giełdy tak, by stała się jeszcze lepsza i bardziej przyjazna. Twórcy obiecują, że najciekawsze z pomysłów zostaną przetestowane i zastosowane.


 


Administratorzy giełdy doszli do przekonania, że najlepszym źródłem informacji o programie są jego użytkownicy i w myśl tej idei stworzyli portal TransIdea.eu. Dzięki serwisowi każdy użytkownik korzystający z platformy TRANS, będzie mógł przyczynić się do jej rozwoju i aktywnie ją współtworzyć.

 

Zgłoszenie swojego pomysłu na ulepszenie giełdy jest wyjątkowo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową www.TransIdea.eu, zalogować się przy użyciu loginu i hasła z giełdy Trans i wejść w zakładkę “Dodaj Pomysł”. Propozycję należy zatytułować, zakwalifikować do jednej z dostępnych kategorii i przede wszystkim jasno i czytelnie opisać. Koncepcje mogą dotyczyć np. funkcjonalności komunikatora, prezentacji profilów firm czy systemu ocen i komentarzy. Ważne, by każdą opatrzyć tagami, które pomogą przy ich późniejszym wyszukiwaniu. Opcjonalnie można dodawać również zdjęcia. Pomysły będą trafiać bezpośrednio do pracowników giełdy, którzy będą je analizować.

 

– Wcześniej nasi użytkownicy mogli zgłaszać swoje pomysły na rozwój giełdy w specjalnej zakładce na naszym forum. Pomysły ginęły jednak w gąszczu setek innych tematów. Zależało nam na tym, żeby je w jakiś sposób usystematyzować i przede wszystkim dać użytkownikom możliwość bieżącego śledzenia postępów w realizacji pomysłów. TransIdea  idealnie na tą potrzebę odpowiada- czytamy w komunikacie prasowym firmy.

 

Autorzy nowego narzędzia zaproponowali rozbudowany system sortowania zgłoszonych pomysłów. Na stronie dostępna jest wyszukiwarka, która pozwala z łatwością znaleźć wybrany temat. Koncepcje można przeglądać według daty publikacji lub według popularności.  Każdą z nich można komentować oraz oceniać. Na stronie głównej stale wyświetlana jest lista najaktywniejszych użytkowników w zakresie komentowania oraz zgłaszania własnych pomysłów. Wdrożone pomysły znajdą się w oddzielnej zakładce, gdzie będzie można się z nimi zapoznać.

 

Więcej informacji o TransIdea na stronie www.TransIdea.eu

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C