TransNetworking 2016 w Hanowerze

C

24-05-2016

31 maja 2016 w Hanowerze rozpocznie się TransNetworking - druga edycja spotkań profesjonalistów transportu i logistyki. Zdaniem uczestników to niepowtarzalna okazja do poszerzania sieci kontaktów biznesowych, które mogą zaprocentować wartościowymi kontaktami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.     Tegoroczna edycja spotkania odbędzie się pod hasłem „Find your other half in logistics“. W odróżnieniu od tradycyjnych imprez branżowych, których uczestnicy skazani są na bierny udział, TransNetworking to przestrzeń efektywnych spotkań procentujących konkretnym zyskiem – nowymi relacjami biznesowymi. Impreza ma formułę biznesowych “szybkich randek”, 20-minutowych spotkań, na które uczestnicy zapraszają się nawzajem. Rozmowy toczą się w pozytywnej atmosferze, przy aromatycznej kawie na stoisku System Trans.eu.   W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele ponad 500 firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjnych i handlowych z całej Europy. W dedykowanej aplikacji mogą oni znajdować partnerów do rozmów na podstawie informacji dostępnych w profilach firm (tj. kierunki, typy floty). Takie spotkania twarzą w twarz z osobami, dopasowanymi pod kątem potrzeb biznesowych są najbardziej efektywne i dają szansę zawarcia nowej, trwałej współpracy. Aby dołączyć do spotkania, wystarczy:•    Zarejestrować się jako uczestnik na stronie networking.trans.eu.•    Uzupełnić profil firmy, by dać się znaleźć.•    Wyszukać i zaprosić innych uczestników na spotkania. TransNetworking odbędzie się w dniach 31.05 – 2.06.2016, podczas Targów CeMat 2016 w Hanowerze, na stoisku Systemu Trans.eu (stoisko D18, hala 27). Spotkania będą prowadzone codziennie od 10:00 do 17:00.   Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymują bezpłatnie zaproszenia na targi CeMAT 2016 o wartości 51 euro.  

TransNetworking 2016 Hanower 131 maja 2016 w Hanowerze rozpocznie się TransNetworking – druga edycja spotkań profesjonalistów transportu i logistyki. Zdaniem uczestników to niepowtarzalna okazja do poszerzania sieci kontaktów biznesowych, które mogą zaprocentować wartościowymi kontaktami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

 

Tegoroczna edycja spotkania odbędzie się pod hasłem „Find your other half in logistics“. W odróżnieniu od tradycyjnych imprez branżowych, których uczestnicy skazani są na bierny udział, TransNetworking to przestrzeń efektywnych spotkań procentujących konkretnym zyskiem – nowymi relacjami biznesowymi. Impreza ma formułę biznesowych “szybkich randek”, 20-minutowych spotkań, na które uczestnicy zapraszają się nawzajem. Rozmowy toczą się w pozytywnej atmosferze, przy aromatycznej kawie na stoisku System Trans.eu.

 

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele ponad 500 firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjnych i handlowych z całej Europy. W dedykowanej aplikacji mogą oni znajdować partnerów do rozmów na podstawie informacji dostępnych w profilach firm (tj. kierunki, typy floty). Takie spotkania twarzą w twarz z osobami, dopasowanymi pod kątem potrzeb biznesowych są najbardziej efektywne i dają szansę zawarcia nowej, trwałej współpracy.

Aby dołączyć do spotkania, wystarczy:
•    Zarejestrować się jako uczestnik na stronie networking.trans.eu.
•    Uzupełnić profil firmy, by dać się znaleźć.
•    Wyszukać i zaprosić innych uczestników na spotkania.

TransNetworking odbędzie się w dniach 31.05 – 2.06.2016, podczas Targów CeMat 2016 w Hanowerze, na stoisku Systemu Trans.eu (stoisko D18, hala 27). Spotkania będą prowadzone codziennie od 10:00 do 17:00.

 

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymują bezpłatnie zaproszenia na targi CeMAT 2016 o wartości 51 euro.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C