TRANSPOL ci wynajmuje 5,000 m2 w PointPark Poznan

C

06-07-2010

  {modal href="/images/stories/ppp3_big.jpg"} {/modal} PointPark Properties (P3), deweloper i zarządca nieruchomości w Europie ogłosił podpisanie umowy  z firmą TRANSPOL ci na wynajem 5,000 m2 powierzchni biurowej i magazynowej w PointPark Poznan.   PointPark Poznan jest położony w Gądkach, 10 km od Poznania i 2,4 km od drogi ekspresowej S11, która łączy się z autostradą A2 (Berlin-Warszawa) dostarczając  najwyższej jakości powierzchnię magazynową klasy A. Park oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie magazynowania jak również powierzchnie dostosowane do wymagań i oczekiwań operatorów logistycznych.   Powierzchnia pierwszych dwóch magazynów w Parku obejmuje  40,000 m2, zaś jego całkowity potencjał wynosi 181,054 m2. PointPark uzyskał już zezwolenie na realizację kolejnej fazy budowy magazynów.   Transpol ci jest europejskim producentem mebli tapicerowanych, należacym do międzynarodowego koncernu CAUVAL.   Craig Maguire, Dyrektor Zarządzający P3 w Polsce i Ruminii powiedział: PointPark Poznan jest doskonałą lokalizacją dla firm takich jak TRANSPOL ci, zapewniającą efektywną dystrybucję do sieci odbiorców na terenie całej Europy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że TRANSPOL  zdecydował się na podjęcie kooperacji z P3. Obecność takiej firmy w naszym Parku jest potwierdzeniem jego wysokiej jakości, szczególnie teraz w okresie spowolnienia na rynku.   - Jesteśmy bardzo szczęśliwi z faktu podjęcia współpracy z P3. PointPark Poznan to świetny wybór dla naszej scentralizowanej działalności, ze względu na jego doskonałe położenie, nowoczesne rozwiązania techniczne, wysoki poziom usług i elastyczność w zakresie ekspansji powierzchni magazynowej i biurowej - mówi Jadwiga Owczarek, Dyrektor Generalny.    

 

{modal href=”/images/stories/ppp3_big.jpg”}

{/modal}

PROMOCJA

PROMOCJA

PointPark Properties (P3), deweloper i zarządca nieruchomości w Europie ogłosił podpisanie umowy  z firmą TRANSPOL ci na wynajem 5,000 m2 powierzchni biurowej i magazynowej w PointPark Poznan.

 

PointPark Poznan jest położony w Gądkach, 10 km od Poznania i 2,4 km od drogi ekspresowej S11, która łączy się z autostradą A2 (Berlin-Warszawa) dostarczając  najwyższej jakości powierzchnię magazynową klasy A. Park oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie magazynowania jak również powierzchnie dostosowane do wymagań i oczekiwań operatorów logistycznych.

 

Powierzchnia pierwszych dwóch magazynów w Parku obejmuje  40,000 m2, zaś jego całkowity potencjał wynosi 181,054 m2. PointPark uzyskał już zezwolenie na realizację kolejnej fazy budowy magazynów.

 

Transpol ci jest europejskim producentem mebli tapicerowanych, należacym do międzynarodowego koncernu CAUVAL.

 

Craig Maguire, Dyrektor Zarządzający P3 w Polsce i Ruminii powiedział: PointPark Poznan jest doskonałą lokalizacją dla firm takich jak TRANSPOL ci, zapewniającą efektywną dystrybucję do sieci odbiorców na terenie całej Europy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że TRANSPOL  zdecydował się na podjęcie kooperacji z P3. Obecność takiej firmy w naszym Parku jest potwierdzeniem jego wysokiej jakości, szczególnie teraz w okresie spowolnienia na rynku.

 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z faktu podjęcia współpracy z P3. PointPark Poznan to świetny wybór dla naszej scentralizowanej działalności, ze względu na jego doskonałe położenie, nowoczesne rozwiązania techniczne, wysoki poziom usług i elastyczność w zakresie ekspansji powierzchni magazynowej i biurowej – mówi Jadwiga Owczarek, Dyrektor Generalny.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C