TransPoland już po raz czwarty

C

31-10-2016

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland w Warszawie odbędą się już po raz czwarty. W dniach 8 -10 listopada spotka się ponad 140 wystawców z profesjonalistami w zakładanej liczbie 4000 osób z 29 państw.   TransPoland to okazja aby dowiedzieć się o nowościach w branży, nawiązać kontakty z przedstawicielami firm logistycznych i porozmawiać z producentami. Targi to miejsce gdzie zbierają się osoby decyzyjne – dyrektorzy logistyki i transportu w firmach zajmujących się produkcją, dystrybucją oraz handlem. Mając to na uwadze powołana została w tym roku Rada Programowa Targów TransPoland, której zadania to między innymi: nakreślenie interesujących tematów i obszarów związanych z logistyką i dystrybucją, wskazanie aktualnych wyzwań i problemów logistycznych w przedsiębiorstwach oraz aktywny udział w konferencjach targowych - w tym w debacie na temat oczekiwań producentów, dystrybutorów i sieci handlowych  względem firm TSL. Swój udział zapowiedzieli dyrektorzy działów logistyki z takich firm jak: Praktiker, Anvil, MPM, ThyssenKrupp Energostal, Kolporter, PHS HYDROTOR, CIN&CIN, Dorato czy Cydr Lubelski.   Całe wydarzenie podzielone zostało na trzy bloki tematyczne, które odpowiadają trzem dniom targowym: produkcja, dystrybucja i handel (wtorek), praktyczne aspekty działalności w branży transportowej (środa), bezpieczeństwo w logistyce i magazynowaniu (czwartek).   Organizatorzy stawiają na tematykę bezpośrednio związaną z działalnością producentów, dystrybutorów oraz sieci handlowych w kontekście współpracy z firmami TSL. Podczas konferencji głównej omówione zostaną oczekiwania oraz aktualne wyzwania z jakimi mają do czynienia największe firmy z poszczególnych branż. Niezwykle ciekawie, w kontekście aktualnej sytuacji rodzimych przewoźników we Francji, zapowiada się debata Transport Manager - Oddelegowani z Europy, czyli jak płaca minimalna dzieli UE? Kolejną już odsłonę będą miały Spotkania Transportowe, organizowane przez wydawcę miesięcznika TSL Biznes , na których poruszone zostaną m.in. kwestie zmowy cenowej producentów ciężarówek czy też kwestie płacy minimalnej kierowców.   Z pozostałych tematów, które zostaną poruszone warto także wspomnieć o: bezpiecznej optymalizacji transportu drogowego, potencjale wymiany handlowej pomiędzy Polską a Turcją (Forum Polska), problemach z pozyskaniem kierowców zawodowych oraz o bloku poświęconym bezpieczeństwu transportu. Jak co rok pojawi się strefa służb, gdzie bezpośrednio u przedstawicieli Inspekcji Transportu Drogowego, będzie można dokonać konsultacji na temat aktualnych przepisów, obowiązujących w transporcie drogowym. Podobnie jak w poprzednim roku, wspólnie z redakcją portalu Pracujwlogistyce.pl.  przyznane zostaną wyróżnienia „Przyjazny Pracodawca TSL” Pracujwlogistyce.pl   Zachęcamy wszystkich do udziału w IV edycji targów TransPoland oraz konferencji Spotkania Transportowe, które odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. I. Prądzyńskiego 12/14, w dniach 8-10 listopada 2016 r.

TargiMiędzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland w Warszawie odbędą się już po raz czwarty. W dniach 8 -10 listopada spotka się ponad 140 wystawców z profesjonalistami w zakładanej liczbie 4000 osób z 29 państw.

 

TransPoland to okazja aby dowiedzieć się o nowościach w branży, nawiązać kontakty z przedstawicielami firm logistycznych i porozmawiać z producentami. Targi to miejsce gdzie zbierają się osoby decyzyjne – dyrektorzy logistyki i transportu w firmach zajmujących się produkcją, dystrybucją oraz handlem. Mając to na uwadze powołana została w tym roku Rada Programowa Targów TransPoland, której zadania to między innymi: nakreślenie interesujących tematów i obszarów związanych z logistyką i dystrybucją, wskazanie aktualnych wyzwań i problemów logistycznych w przedsiębiorstwach oraz aktywny udział w konferencjach targowych – w tym w debacie na temat oczekiwań producentów, dystrybutorów i sieci handlowych  względem firm TSL. Swój udział zapowiedzieli dyrektorzy działów logistyki z takich firm jak: Praktiker, Anvil, MPM, ThyssenKrupp Energostal, Kolporter, PHS HYDROTOR, CIN&CIN, Dorato czy Cydr Lubelski.

 

Całe wydarzenie podzielone zostało na trzy bloki tematyczne, które odpowiadają trzem dniom targowym: produkcja, dystrybucja i handel (wtorek), praktyczne aspekty działalności w branży transportowej (środa), bezpieczeństwo w logistyce i magazynowaniu (czwartek).

 

Organizatorzy stawiają na tematykę bezpośrednio związaną z działalnością producentów, dystrybutorów oraz sieci handlowych w kontekście współpracy z firmami TSL. Podczas konferencji głównej omówione zostaną oczekiwania oraz aktualne wyzwania z jakimi mają do czynienia największe firmy z poszczególnych branż. Niezwykle ciekawie, w kontekście aktualnej sytuacji rodzimych przewoźników we Francji, zapowiada się debata Transport Manager – Oddelegowani z Europy, czyli jak płaca minimalna dzieli UE? Kolejną już odsłonę będą miały Spotkania Transportowe, organizowane przez wydawcę miesięcznika TSL Biznes , na których poruszone zostaną m.in. kwestie zmowy cenowej producentów ciężarówek czy też kwestie płacy minimalnej kierowców.

 

Z pozostałych tematów, które zostaną poruszone warto także wspomnieć o: bezpiecznej optymalizacji transportu drogowego, potencjale wymiany handlowej pomiędzy Polską a Turcją (Forum Polska), problemach z pozyskaniem kierowców zawodowych oraz o bloku poświęconym bezpieczeństwu transportu. Jak co rok pojawi się strefa służb, gdzie bezpośrednio u przedstawicieli Inspekcji Transportu Drogowego, będzie można dokonać konsultacji na temat aktualnych przepisów, obowiązujących w transporcie drogowym. Podobnie jak w poprzednim roku, wspólnie z redakcją portalu Pracujwlogistyce.pl.  przyznane zostaną wyróżnienia „Przyjazny Pracodawca TSL” Pracujwlogistyce.pl

 

Zachęcamy wszystkich do udziału w IV edycji targów TransPoland oraz konferencji Spotkania Transportowe, które odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. I. Prądzyńskiego 12/14, w dniach 8-10 listopada 2016 r.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C