Transport i logistyka wiosną w Expo Silesia

C

04-11-2016

Targi TRANSPORTEX to okazja do przedstawienia ofert i osiągnieć firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych. Salon LOGISTEX to wydarzenie poświęcone szeroko pojętej logistyce. Formuła targów oparta jest na prezentacji potencjału firm z sektora logistycznego oraz dostawców usług dla tej branży. Gwarantuje to, że podczas targów, w jednym miejscu, będzie można spotkać właścicieli firm logistycznych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznym i magazynowymi, przedstawicieli sektora publicznego, a także inwestorów oraz deweloperów powierzchni magazynowych. Oba wydarzenia utrzymane są w konwencji B2B co daje możliwość spotkania i wymiany poglądów pomiędzy właścicielami firm transportowych, przewoźnikami, spedytorami oraz menedżerami transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Aglomeracja śląska Aglomeracja śląska to wielki węzeł komunikacyjny - nie tylko drogowy, ale również kolejowy. To właśnie tu - na skrzyżowaniu autostrad A4 i A1 – północ-południe i wschód-zachód, występuje nie tylko znacząca wymiana towarowa, ale również pokaźny ruch tranzytowy o  zasięgu zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Wójewództwo śląskie leży również w obszarze dużego zainiteresowania najemców oraz deweloperów logistycznych ze względu na skomunikowanie. Wszystkie te czynniki powodują, iż firmy dystrybucyjne postrzegają region jako bazę logistyczno-transportową obsługującą nie tylko Polskę, ale również Państwa ościenne: Niemcy, Czechy czy Słowację. Infrastruktura drogowa zapewnia łatwą dostępność olbrzymiej liczby potencjalnych klientów – 8 milionów konsumentów znajduje się w zasięgu godziny jazdy samochodem od Expo Silesia. Kampania promocyjna jest kierowana do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy firm i osób z branży transportu i spedycji oraz logistyki i magazynowania, które na co dzień spotykają się z zagadnieniami związanymi z branżą. Podczas targów TRANSPORTEX oraz salonu LOGISTEX nie zabraknie licznych spotkań i wydarzeń branżowych o charakterze seminaryjno-konferencyjnym. Zarówno sama wystawa, jak również jej część merytoryczna, będzie znakomitą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych z publicznością, wymiany poglądów i doświadczeń, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w branży. Na Wystawców, Gości, Klientów i Kontrahentów czekać będzie nowoczesny, klimatyzowany pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej. Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.tslexpo.pl oraz www.logistex.pl.  

ExpoTransTargi TRANSPORTEX to okazja do przedstawienia ofert i osiągnieć firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych.

Salon LOGISTEX to wydarzenie poświęcone szeroko pojętej logistyce. Formuła targów oparta jest na prezentacji potencjału firm z sektora logistycznego oraz dostawców usług dla tej branży. Gwarantuje to, że podczas targów, w jednym miejscu, będzie można spotkać właścicieli firm logistycznych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznym i magazynowymi, przedstawicieli sektora publicznego, a także inwestorów oraz deweloperów powierzchni magazynowych.

Oba wydarzenia utrzymane są w konwencji B2B co daje możliwość spotkania i wymiany poglądów pomiędzy właścicielami firm transportowych, przewoźnikami, spedytorami oraz menedżerami transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Aglomeracja śląska

Aglomeracja śląska to wielki węzeł komunikacyjny – nie tylko drogowy, ale również kolejowy. To właśnie tu – na skrzyżowaniu autostrad A4 i A1 – północ-południe i wschód-zachód, występuje nie tylko znacząca wymiana towarowa, ale również pokaźny ruch tranzytowy o  zasięgu zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Wójewództwo śląskie leży również w obszarze dużego zainiteresowania najemców oraz deweloperów logistycznych ze względu na skomunikowanie. Wszystkie te czynniki powodują, iż firmy dystrybucyjne postrzegają region jako bazę logistyczno-transportową obsługującą nie tylko Polskę, ale również Państwa ościenne: Niemcy, Czechy czy Słowację.

Infrastruktura drogowa zapewnia łatwą dostępność olbrzymiej liczby potencjalnych klientów – 8 milionów konsumentów znajduje się w zasięgu godziny jazdy samochodem od Expo Silesia. Kampania promocyjna jest kierowana do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy firm i osób z branży transportu i spedycji oraz logistyki i magazynowania, które na co dzień spotykają się z zagadnieniami związanymi z branżą.

Podczas targów TRANSPORTEX oraz salonu LOGISTEX nie zabraknie licznych spotkań i wydarzeń branżowych o charakterze seminaryjno-konferencyjnym. Zarówno sama wystawa, jak również jej część merytoryczna, będzie znakomitą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych z publicznością, wymiany poglądów i doświadczeń, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w branży.

Na Wystawców, Gości, Klientów i Kontrahentów czekać będzie nowoczesny, klimatyzowany pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.tslexpo.pl oraz www.logistex.pl.

 

ExpoLogi

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C