Transport na pierwszej linii frontu w walce z Koronawirusem

C

19-03-2020


Mamy świadomość, że nasze usługi w czasie epidemii nie mogą być zawieszone czy nawet zmniejszone. To dla nas czas próby – pisze do naszej redakcji prezes Vesta Polska, Witalij Rudnicki.

Nasza branża w chwili obecnej odgrywa jedną z najważniejszych ról.  Ale też nie mogę nie podziękować za zaangażowanie dla kierowców samochodów ciężarowych – pisze Rudnicki. To na nich spoczywa teraz ogrom pracy aby przepływ towarów w Polsce nie został zachwiany.

Zarząd spółki jest w ciągłym kontakcie z każdym z naszych klientów, którzy zapewniają o lojalności oraz o podejmowaniu wszelkich starań, żeby nie stracić płynności finansowej. To powinno zapewnić płatności dla naszych firm podwykonawczych. Dodatkowo prowadzimy rozmowy z bankami na temat zwiększenia linii kredytowej na czas pandemii, żeby zapewnić bezproblemową obsługę i dostarczanie produktów od producentów.

Obecny czas jest dla nas czasem przetrwania i tylko na tym się koncentrujemy. W najbliższych dniach spodziewamy się turbulencji, bo sytuacja jest dynamiczna i nieprzewidywalna, ale zapewniam ze swojej strony, że robimy wszystko aby ochronić każde miejsce pracy, naszych kontrahentów i dotrzymać zobowiązań.

Vesta Polska ma już doświadczanie w trudnych sytuacjach i oprócz oczywistego strachu również  patrzymy z nadzieją na  obecny kryzys, który być może zacieśni tylko nasze relacje z podwykonawcami i klientami.

Ja ze swojej strony ponawiam apel, który słyszymy z każdej strony o zachowanie środków ostrożności, higieny i zdrowego rozsądku w kontaktach nawet z najbliższym otoczeniem – podsumowuje Witalij Rudnicki.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C