Transport Week 2016

C

07-01-2016

W dniach 8-10 marca 2016 roku obędzie się 6. edycja międzynarodowej konferencji Transport Week. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w nowym skrzydle Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. W tym roku, oprócz międzynarodowych konferencji, odbędą się również liczne spotkania dla polskiej branży TSL. W organizację spotkań i paneli zaangażowała się m. in. Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, która wraz z portalem pracujwlogistyce.pl zorganizuje seminarium pt. „Węzły logistyczne już mamy, czas na platformę informatyczną ładunków intermodalnych!”. Drugiego dnia konferencji odbędzie się również spotkanie PolskiegoTowarzystwa Morskiej Energetyki Wiatrowej dot. logistyki i transportu ładunków do budowy farm wiatrowych. Wyjątkowe miejsce organizacji tegorocznego Transport Week jest nieprzypadkowe – we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim odbędzie się panel akademicki dla studentów z udziałem przedstawicieli pomorskich uczelni oraz pracodawców. Ponadto odbędą się trzy konferencje, na które jak co roku zaproszono wysokiej klasy prelegentów oraz wiele ważnych osobistości sektora transportu morskiego i kolejowego. Konferencja Ports and shipping of tomorrow skupi się wokół tematów środowiskowych oraz nowych technologii w transporcie. Powróci również Baltic Container Conference podczas której spotkają się czołowi przedstawiciele bałtyckiej żeglugi kontenerowej. Trzeciego dnia odbędzie się konferencja intermodalna. Transport Week to wydarzenie, które na stałe wpisało się do międzynarodowego kalendarza imprez transportowych. To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W tym roku organizatorzy zadbali zarówno o międzynarodową jak i polską część agendy. Więcej informacji: http://www.transportweek.eu/  

Transport Week logoW dniach 8-10 marca 2016 roku obędzie się 6. edycja międzynarodowej konferencji Transport Week. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w nowym skrzydle Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. W tym roku, oprócz międzynarodowych konferencji, odbędą się również liczne spotkania dla polskiej branży TSL.

W organizację spotkań i paneli zaangażowała się m. in. Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, która wraz z portalem pracujwlogistyce.pl zorganizuje seminarium pt. „Węzły logistyczne już mamy, czas na platformę informatyczną ładunków intermodalnych!”. Drugiego dnia konferencji odbędzie się również spotkanie PolskiegoTowarzystwa Morskiej Energetyki Wiatrowej dot. logistyki i transportu ładunków do budowy farm wiatrowych.

Wyjątkowe miejsce organizacji tegorocznego Transport Week jest nieprzypadkowe – we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim odbędzie się panel akademicki dla studentów z udziałem przedstawicieli pomorskich uczelni oraz pracodawców. Ponadto odbędą się trzy konferencje, na które jak co roku zaproszono wysokiej klasy prelegentów oraz wiele ważnych osobistości sektora transportu morskiego i kolejowego. Konferencja Ports and shipping of tomorrow skupi się wokół tematów środowiskowych oraz nowych technologii w transporcie. Powróci również Baltic Container Conference podczas której spotkają się czołowi przedstawiciele bałtyckiej żeglugi kontenerowej. Trzeciego dnia odbędzie się konferencja intermodalna.

Transport Week to wydarzenie, które na stałe wpisało się do międzynarodowego kalendarza imprez transportowych. To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W tym roku organizatorzy zadbali zarówno o międzynarodową jak i polską część agendy. Więcej informacji: http://www.transportweek.eu/

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C