TRANSPORTEX i LOGISTEX we wrześniu

C

21-05-2020


 

 

9 i 10 września 2020 roku, w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX. Wydarzeniu towarzyszył będzie Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX.

 

W tym trudnym dla wszystkich czasie ważne jest wzajemne wsparcie. Organizując kolejną edycję Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX i Salonu Logistyki i Magazynowania LOGISTEX w nowym terminie, chcemy zaproponować Państwu atrakcyjne formy promocji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa. Wierzymy, że wspólnymi siłami stawimy czoło pandemii i powrócimy na rynek pełni nowej wiedzy, doświadczenia i motywacji do działania, a my, jako Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, będziemy mogli organizować dla Państwa najlepsze wydarzenia w sercu województwa śląskiego. Pamiętajmy, że spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie i ożywieniu gospodarki. Mając na uwadze aktualną sytuację w branży, chcemy zaproponować atrakcyjne zniżki w zależności od Państwa zaangażowania.

 

PROMOCJA!

Skontaktuj się z nami i zyskaj nawet do 50% zniżki!

 

Dzięki współpracy z naszymi Partnerami, udało nam się stworzyć program dostosowany do najbardziej wymagających uczestników. Dzięki temu Targi będą stanowić doskonałą okazję nie tylko do nawiązania wartościowych relacji, ale również do poszerzenia swojej wiedzy i nabycia nowych umiejętności, które przyczynią się do wzrostu efektywności firmy.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach towarzyszących targom:

– Panelu dyskusyjnym Finansowanie inwestycji w transporcie i spedycji (Akademia WSB)

– Szkoleniu RODO w transporcie (Data Protection Advisory Group)

– Konferencji Rewolucja ANDROID – zmiany w mobilnych systemach operacyjnych (Aspekt)

– Szkoleniu 4 filary transportu międzynarodowego –  transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy (BBA Transport System)

– Warsztacie Optymalizacja procesów z wykorzystaniem narzędzi KAIZEN (Kaizen Institute)

 

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronach www.tslexpo.pl oraz www.logistex.pl

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C