Trzeci skład kondygnacyjny produktów leczniczych firmy Poltraf

C

13-03-2014

POLTRAF Sp. z o.o. otrzymuje zezwolenie GIF na otwarcie trzeciego składu konsygnacyjnego produktów leczniczych.           Główny Inspektor Farmaceutyczny udzielił spółce Poltraf zezwolenia na prowadzenia składu konsygnacyjnego produktów leczniczych umiejscowionego na terenie Panattoni Łódź East. Obiekt został przygotowany z uwzględnieniem wszystkich norm jakościowych określonych w Prawie farmaceutycznym i Dobrej Praktyce Dystrybucyjnej. Do tej pory na sieć dystrybucyjną spółki składały się dwa składy konsygnacyjne i 13 komór przeładunkowych. Nowy obiekt o powierzchni 4600 mkw., dysponujący ponad 4 tysiącami miejsc paletowych znacznie zwiększa jej możliwości magazynowe. W ramach składu będą działać m.in. trzy hurtownie farmaceutyczne. Poltraf sp. z o.o. organizuje i obsługuje dystrybucję bezpośrednią firm z branży farmaceutycznej i branż pokrewnych operujących na rynku szpitalnym i aptecznym. Realizuje przeszło 70 tysięcy dostaw miesięcznie. Spółka współpracuje z prawie 200 producentami i dystrybutorami produktów leczniczych, wyrobów medycznych, środków opatrunkowych, suplementów diety i kosmetyków.

poltraf-logoPOLTRAF Sp. z o.o. otrzymuje zezwolenie GIF na otwarcie trzeciego składu konsygnacyjnego produktów leczniczych.

 

 

 

 

 

Główny Inspektor Farmaceutyczny udzielił spółce Poltraf zezwolenia na prowadzenia składu konsygnacyjnego produktów leczniczych umiejscowionego na terenie Panattoni Łódź East. Obiekt został przygotowany z uwzględnieniem wszystkich norm jakościowych określonych w Prawie farmaceutycznym i Dobrej Praktyce Dystrybucyjnej.

Do tej pory na sieć dystrybucyjną spółki składały się dwa składy konsygnacyjne i 13 komór przeładunkowych. Nowy obiekt o powierzchni 4600 mkw., dysponujący ponad 4 tysiącami miejsc paletowych znacznie zwiększa jej możliwości magazynowe. W ramach składu będą działać m.in. trzy hurtownie farmaceutyczne.

Poltraf sp. z o.o. organizuje i obsługuje dystrybucję bezpośrednią firm z branży farmaceutycznej i branż pokrewnych operujących na rynku szpitalnym i aptecznym. Realizuje przeszło 70 tysięcy dostaw miesięcznie. Spółka współpracuje z prawie 200 producentami i dystrybutorami produktów leczniczych, wyrobów medycznych, środków opatrunkowych, suplementów diety i kosmetyków.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C