Tylko dla najlepszych transportowców. Giełda TRANS przyznaje Certyfikat “Rzetelny Przewoźnik”

C

30-06-2010

  Operator giełdy transportowej TRANS rozpoczął promocję najlepszych i najsolidniejszych firm transportowych w Europie przyznając im jedyny w branży Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika. Certyfikat zwiększa konkurencyjność i wiarygodność firmy transportowej wśród innych uczestników rynku i daje zleceniodawcom gwarancję współpracy ze sprawdzonym partnerem. W sytuacji gdy podaż usług transportowych często przewyższa popyt na nie ważne jest aby odpowiednio promować firmy, które świadczą najwyższy poziom swoich usług a do tego są wiarygodne, sprawdzone i terminowe. W tym celu operator giełdy TRANS stworzył specjalne zaświadczenie zwane Certyfikatem Rzetelny Przewoźnik. Taki Certyfikat przyznawany jest przewoźnikom z Polski i Europy, którzy spełniają twarde kryteria wyznaczone przez operator giełdy.   Certyfikat mogą otrzymać przewoźnicy korzystający z usługi Pakietu Bezpieczna Firma posiadający ponad 90 proc. pozytywnych ocen i komentarzy wystawionych przez kontrahentów, z którymi zawarli wcześniej transakcje. Ważne jest również doświadczenie na rynku, bowiem firma ubiegająca się o certyfikat musi prowadzić działalność przez co najmniej 3 lata. Kolejnym warunkiem jest uzupełnienie informacji o firmie przy jej profilu na giełdzie. Dzięki temu firma nie jest anonimowa i zleceniodawca chętniej podejmie decyzję o współpracy z takim przewoźnikiem. Profil trzeba również uzupełnić o dokumenty, takie jak: NIP, REGON, KRS oraz ubezpieczenia przewoźnika i licencje na transport krajowy czy międzynarodowy. Oprócz tego należy wpisać szczegółowe informacje o pracownikach, posiadanym taborze i rodzaju prowadzonej działalności. Certyfikatu nie otrzymają Ci przedsiębiorcy którzy figurują na jakichkolwiek listach dłużników. - Od ponad 6 lat korzystamy z giełdy TRANS. Naszą terminowość i niezawodność potwierdzają pochlebne opinie partnerów na giełdzie. Certyfikat Rzetelny Przewoźnik wpływa na nasz pozytywny wizerunek zarówno wśród firm, z którymi już współpracujemy, jak i wśród potencjalnych kontrahentów. Nawiązując nowe kontakty sami zwracamy uwagę nie tylko na opinie o firmie na forum czy jej oceny i komentarze, ale także na to, czy nasz potencjalny kontrahent posiada taki certyfikat - mówi Katarzyna Tomalik, członek Zarządu i spedytor w firmie TR TRANS. Certyfikat Rzetelny Przewoźnik posiada w Polsce prawie 1300 firm transportowych. Jest to starannie wyselekcjonowana grupa solidnych, nowoczesnych i konkurencyjnych transportowców, jakich coraz więcej pojawia się na rynku. - Kryteria niezbędne do otrzymania Certyfikatu Rzetelny Przewoźnik mogą spełnić tylko najlepsze firmy transportowe, ale warto się starać, podnosić swoją konkurencyjność i budować reputację, ponieważ w wymierny sposób przekłada się na to większe zainteresowanie ofertą usług przewoźników na naszej giełdzie - twierdzi Paulina Pożarycka z biura prasowego giełdy TRANS. Więcej o Certyfikacie Rzetelny Przewoźnik dostępnych jest na stronie http://www.trans.eu/pl/certyfikat-rzetelny-przewoznik.html

 

Operator giełdy transportowej TRANS rozpoczął promocję najlepszych i najsolidniejszych firm transportowych w Europie przyznając im jedyny w branży Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika. Certyfikat zwiększa konkurencyjność i wiarygodność firmy transportowej wśród innych uczestników rynku i daje zleceniodawcom gwarancję współpracy ze sprawdzonym partnerem.W sytuacji gdy podaż usług transportowych często przewyższa popyt na nie ważne jest aby odpowiednio promować firmy, które świadczą najwyższy poziom swoich usług a do tego są wiarygodne, sprawdzone i terminowe. W tym celu operator giełdy TRANS stworzył specjalne zaświadczenie zwane Certyfikatem Rzetelny Przewoźnik.

PROMOCJA

PROMOCJA


Taki Certyfikat przyznawany jest przewoźnikom z Polski i Europy, którzy spełniają twarde kryteria wyznaczone przez operator giełdy.

 

Certyfikat mogą otrzymać przewoźnicy korzystający z usługi Pakietu Bezpieczna Firma posiadający ponad 90 proc. pozytywnych ocen i komentarzy wystawionych przez kontrahentów, z którymi zawarli wcześniej transakcje. Ważne jest również doświadczenie na rynku, bowiem firma ubiegająca się o certyfikat musi

prowadzić działalność przez co najmniej 3 lata.


Kolejnym warunkiem jest uzupełnienie informacji o firmie przy jej profilu na giełdzie. Dzięki temu firma nie jest anonimowa i zleceniodawca chętniej podejmie decyzję o współpracy z takim przewoźnikiem. Profil trzeba również uzupełnić o dokumenty, takie jak: NIP, REGON, KRS oraz ubezpieczenia przewoźnika i licencje na transport krajowy czy międzynarodowy. Oprócz tego należy wpisać szczegółowe informacje o pracownikach, posiadanym taborze i rodzaju prowadzonej działalności.


Certyfikatu nie otrzymają Ci przedsiębiorcy którzy figurują na jakichkolwiek listach dłużników.


– Od ponad 6 lat korzystamy z giełdy TRANS. Naszą terminowość i niezawodność potwierdzają pochlebne opinie partnerów na giełdzie. Certyfikat Rzetelny Przewoźnik wpływa na nasz pozytywny wizerunek zarówno wśród firm, z którymi już współpracujemy, jak i wśród potencjalnych kontrahentów. Nawiązując nowe kontakty sami zwracamy uwagę nie tylko na opinie o firmie na forum czy jej oceny i komentarze, ale także na to, czy nasz potencjalny kontrahent posiada taki certyfikat – mówi Katarzyna Tomalik, członek Zarządu i spedytor w firmie TR TRANS.


Certyfikat Rzetelny Przewoźnik posiada w Polsce prawie 1300 firm transportowych. Jest to starannie wyselekcjonowana grupa solidnych, nowoczesnych i konkurencyjnych transportowców, jakich coraz więcej pojawia się na rynku.


– Kryteria niezbędne do otrzymania Certyfikatu Rzetelny Przewoźnik mogą spełnić tylko najlepsze firmy transportowe, ale warto się starać, podnosić swoją konkurencyjność i budować reputację, ponieważ w wymierny sposób przekłada się na to większe zainteresowanie ofertą usług przewoźników na naszej giełdzie – twierdzi Paulina Pożarycka z biura prasowego giełdy TRANS.


Więcej o Certyfikacie Rzetelny Przewoźnik dostępnych jest na stronie

http://www.trans.eu/pl/certyfikat-rzetelny-przewoznik.html

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C