Ubezpieczenie wieloletnie – ryzyko i finanse pod kontrolą

C

18-04-2013

Nieprzewidziane sytuacje związane z użytkowaniem środków transportu, konieczność skorzystania z gwarancji polisy, dopłaty do ubezpieczenia, utrata zniżek, zmieniające się stawki ubezpieczeniowe w kolejnych latach powodują, że coraz trudniej jest właściwie zarządzać finansami firmy. Dodatkowo, zgodnie z informacjami podawanymi przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, spada wykupywalność ubezpieczenia komunikacyjnego, wzrasta ilość wypadków, co przy coraz większych kwotach wypłacanych odszkodowań może spowodować podniesienie kosztu ubezpieczenia komunikacyjnego na rynku.   Nawet niewielki wzrost składki, w przypadku firm transportowych ubezpieczających wiele przedmiotów o znacznej wartości, może przyczynić się do nieprzewidzianego i mocno odczuwalnego wzrostu kosztu prowadzenia działalności. Odpowiedzią na potrzeby rynku i naszych klientów jest oferta wieloletniego ubezpieczenia komunikacyjnego, która w bezpieczny sposób chroni przed wyżej opisanymi zdarzeniami. Dzięki promocyjnej ofercie wieloletniego ubezpieczenia komunikacyjnego Millennium Leasing otrzymacie Państwo: Gwarancję stałej i niezmiennej składki ubezpieczeniowej przez cały okres umowy leasingu, Gwarancję niezmienności ceny ubezpieczenia, niezależnie od ilości szkód w okresie leasingu, Brak konieczności opłaty dodatkowej składki z tytułu wypłaty odszkodowania za szkodę, Z góry ustalony, procentowy spadek wartości pojazdu w każdym miesiącu trwania umowy leasingu, Wysokość miesięcznej składki porównywalnej z wysokością składki miesięcznej przy polisie rocznej. Promocją objęte są wszystkie nowo zawierane transakcje na: pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe, ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy, pojazdy fabrycznie nowe oraz używane o okresie eksploatacji nie dłuższym niż 3 lata. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z doradcami leasingowymi Millennium Leasing, konsultantami dostępnymi pod numerem infolinii 801 68 11 88 lub odwiedzenia strony internetowej www.millenniumleasing.pl Promocja trwa tylko do 30 czerwca 2013 r.


Millenniumleasing1Nieprzewidziane sytuacje związane z użytkowaniem środków transportu, konieczność skorzystania z gwarancji polisy, dopłaty do ubezpieczenia, utrata zniżek, zmieniające się stawki ubezpieczeniowe w kolejnych latach powodują, że coraz trudniej jest właściwie zarządzać finansami firmy. Dodatkowo, zgodnie z informacjami podawanymi przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, spada wykupywalność ubezpieczenia komunikacyjnego, wzrasta ilość wypadków, co przy coraz większych kwotach wypłacanych odszkodowań może spowodować podniesienie kosztu ubezpieczenia komunikacyjnego na rynku.

 

Nawet niewielki wzrost składki, w przypadku firm transportowych ubezpieczających wiele przedmiotów o znacznej wartości, może przyczynić się do nieprzewidzianego i mocno odczuwalnego wzrostu kosztu prowadzenia działalności.

Odpowiedzią na potrzeby rynku i naszych klientów jest oferta wieloletniego ubezpieczenia komunikacyjnego, która w bezpieczny sposób chroni przed wyżej opisanymi zdarzeniami.

Dzięki promocyjnej ofercie wieloletniego ubezpieczenia komunikacyjnego Millennium Leasing otrzymacie Państwo:

  • Gwarancję stałej i niezmiennej składki ubezpieczeniowej przez cały okres umowy leasingu,
  • Gwarancję niezmienności ceny ubezpieczenia, niezależnie od ilości szkód w okresie leasingu,
  • Brak konieczności opłaty dodatkowej składki z tytułu wypłaty odszkodowania za szkodę,
  • Z góry ustalony, procentowy spadek wartości pojazdu w każdym miesiącu trwania umowy leasingu,
  • Wysokość miesięcznej składki porównywalnej z wysokością składki miesięcznej przy polisie rocznej.


Promocją objęte są wszystkie nowo zawierane transakcje na:

  • pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe, ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy,
  • pojazdy fabrycznie nowe oraz używane o okresie eksploatacji nie dłuższym niż 3 lata.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z doradcami leasingowymi Millennium Leasing, konsultantami dostępnymi pod numerem infolinii 801 68 11 88 lub odwiedzenia strony internetowej www.millenniumleasing.pl


Promocja trwa tylko do 30 czerwca 2013 r.
fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C