Udoskonalona usługa GO! Life Science

C

28-06-2016

GO! Express & Logistics udoskonala usługę GO! Life Science przeznaczoną dla firm, które zajmują się biotechnologiami, badaniami i rozwojem leków oraz innymi dziedzinami w obrębie nauk przyrodniczych. Serwis GO! Life Science dotyczy zarówno przesyłek krajowych jak i międzynarodowych, które wymagają stałej temperatury podczas transportu. Paczki mogą być przewożone w trzech róznych wariantach temperatur (GO! Dry Ice; GO! Cold Pack; GO! Ambient).   GO! Dry Ice jest dedykowana do transportu zamrożonych towarów (temperatura może być utrzymana w zakresie od -78 do -4 ° C). Zaletą tego produktu jest to, że klienci nie muszą się martwić o materiały opakowaniowe, suchy lód a także odpowiednie zabezpieczenie pojazdu - GO! zatroszczy się o zapakowanie przesyłki, jej oznakowanie, transport i terminową dostawę do miejsca przeznaczenia - mówi Michał Grotkowski, Dyrektor Zarządzający GO! Polska. Usługi GO! Cold Pack oraz GO! Ambient są dedykowane do transportu produktów w temperaturze 2-8 ° C (GO! Cold Pack) bądź 15-25 ° C (GO! Ambient). System izotermicznych opakowań zapewnia zachowanie pożądanego zakresu temperatur do 120 godzin. Tego typu przewóz jest opłacalny dla klienta, który przewożąc przesyłkę jako schłodzoną, nie musi ponosić dodatkowych kosztów za wynajmowanie transportu chłodniczego. Zaletą pojemników proponowanych przez GO! Express jest także ich jednorazowość, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów dostawy.  

GO Life Science udoskonalona 1GO! Express & Logistics udoskonala usługę GO! Life Science przeznaczoną dla firm, które zajmują się biotechnologiami, badaniami i rozwojem leków oraz innymi dziedzinami w obrębie nauk przyrodniczych. Serwis GO! Life Science dotyczy zarówno przesyłek krajowych jak i międzynarodowych, które wymagają stałej temperatury podczas transportu. Paczki mogą być przewożone w trzech róznych wariantach temperatur (GO! Dry Ice; GO! Cold Pack; GO! Ambient).

 

GO! Dry Ice jest dedykowana do transportu zamrożonych towarów (temperatura może być utrzymana w zakresie od -78 do -4 ° C). Zaletą tego produktu jest to, że klienci nie muszą się martwić o materiały opakowaniowe, suchy lód a także odpowiednie zabezpieczenie pojazdu – GO! zatroszczy się o zapakowanie przesyłki, jej oznakowanie, transport i terminową dostawę do miejsca przeznaczenia – mówi Michał Grotkowski, Dyrektor Zarządzający GO! Polska.

Usługi GO! Cold Pack oraz GO! Ambient są dedykowane do transportu produktów w temperaturze 2-8 ° C (GO! Cold Pack) bądź 15-25 ° C (GO! Ambient). System izotermicznych opakowań zapewnia zachowanie pożądanego zakresu temperatur do 120 godzin. Tego typu przewóz jest opłacalny dla klienta, który przewożąc przesyłkę jako schłodzoną, nie musi ponosić dodatkowych kosztów za wynajmowanie transportu chłodniczego. Zaletą pojemników proponowanych przez GO! Express jest także ich jednorazowość, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów dostawy.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C