Ukrferry uruchamia nową linię

C

25-09-2014

Operator proponuje przeprawy statkiem wpisanym do Księgi Rekordów Guinessa.             Przewoźnik Ukrferry , którego siedziba mieści się w Odessie  na Ukrainie uruchamia regularne połączenie promowe na trasie Iljiczewsk (Ukraina) – Konstanca (Rumunia) - Batumi (Gruzja) z dniem 15 października 2014 roku.   Linię będzie obsługiwała jednostka Greifswald oferując cotygodniowe kursy.   Prom towarowo-pasażersko-kolejowy Greifswald to statek zbudowany w 1988 roku w Niemczech. Jednostka jest objęta nadzorem klasyfikacyjnym Germanisher Lloyds. Prom o długości 190 metrów i szerokości 28 metrów posiada dwa pokłady ładowne, które pozwalają mu jednorazowo zabrać na pokład 50 uniwersalnych wagonów kolejowych, 50 samochodów ciężarowych i 150 pasażerów.   Co ciekawe, statek posiada certyfikat największej jednostki na świecie w Księdze Rekordów Guinnessa w kategorii prom pasażersko-towarowo-kolejowy.   źródło: promy24.com

Ukrferry nowa liniaOperator proponuje przeprawy statkiem wpisanym do Księgi Rekordów Guinessa.

 

 

 

 

 

 

Przewoźnik Ukrferry , którego siedziba mieści się w Odessie  na Ukrainie uruchamia regularne połączenie promowe na trasie Iljiczewsk (Ukraina) – Konstanca (Rumunia) – Batumi (Gruzja) z dniem 15 października 2014 roku.

 

Linię będzie obsługiwała jednostka Greifswald oferując cotygodniowe kursy.

 

Prom towarowo-pasażersko-kolejowy Greifswald to statek zbudowany w 1988 roku w Niemczech. Jednostka jest objęta nadzorem klasyfikacyjnym Germanisher Lloyds. Prom o długości 190 metrów i szerokości 28 metrów posiada dwa pokłady ładowne, które pozwalają mu jednorazowo zabrać na pokład 50 uniwersalnych wagonów kolejowych, 50 samochodów ciężarowych i 150 pasażerów.

 

Co ciekawe, statek posiada certyfikat największej jednostki na świecie w Księdze Rekordów Guinnessa w kategorii prom pasażersko-towarowo-kolejowy.

 

źródło: promy24.com

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C