Universal zmienia lokalizację

C

22-02-2017

Do grona najemców Parku Logistycznego Kraków Kokotów – Brzegi dołączyła firma Universal Express Distribution, która ulokuje się w drugim z obiektów wybudowanych na terenie podkrakowskiego parku.   Universal Express Distribution świadczy usługi magazynowania i dystrybucji materiałów promocyjnych - nalepek, plakatów, próbek, tablic reklamowych, banerów. Firma zdecydowała się na przeniesienie z dotychczasowej lokalizacji do takiej, która sprosta aktualnym oczekiwaniom.   „Na terenie Parku Logistycznego Kraków Kokotów - Brzegi docelowo wybudujemy ponad 150 000 mkw. Lokującym się tu przedsiębiorstwom stwarza to doskonałe warunki rozwoju. Świetną lokalizacją krakowskiego parku oraz najwyższą jakość realizowanych obiektów magazynowych klasy A docenili już najemcy z wielu branż m.in. FMCG czy logistycznej"  mówi Joanna Ociepka-Wojciechowska, Leasing Manager z 7R Logistic.   Na terenie Parku Logistycznego w podkrakowskich Brzegach Universal wynajął prawie 1 000 mkw., na których znajdzie się magazyn wraz z częścią biurową. Zarówno na powierzchni biurowej, jak i magazynowej deweloper zainstalował energooszczędne systemy oświetlenia typu LED marki Philips.   „Ze względu na dynamiczny rozwój firmy potrzebowaliśmy nowej powierzchni dostosowanej do naszych potrzeb. Spółka 7R Logistic zaoferowała nam najwyższej klasy powierzchnię magazynową w bardzo dobrej lokalizacji ułatwiającą dystrybucję produktów do naszych klientów. Liczymy, że nasza dalsza współpraca będzie równie udana" mówi Adam Bieniek, Dyrektor Generalny Universal Express Distribution.   Wkrótce do użytku zostaną oddane kolejne magazyny na terenie Parku Logistycznego Kraków Kokotów – Brzegi, będą to zarówno obiekty typu build to suit realizowane na zamówienie konkretnego klienta, jak i obiekty spekulacyjne budowane dla wielu najemców pod jednym dachem.

Kokotow IIDo grona najemców Parku Logistycznego Kraków Kokotów – Brzegi dołączyła firma Universal Express Distribution, która ulokuje się w drugim z obiektów wybudowanych na terenie podkrakowskiego parku.

 

Universal Express Distribution świadczy usługi magazynowania i dystrybucji materiałów promocyjnych – nalepek, plakatów, próbek, tablic reklamowych, banerów. Firma zdecydowała się na przeniesienie z dotychczasowej lokalizacji do takiej, która sprosta aktualnym oczekiwaniom.

 

„Na terenie Parku Logistycznego Kraków Kokotów – Brzegi docelowo wybudujemy ponad 150 000 mkw. Lokującym się tu przedsiębiorstwom stwarza to doskonałe warunki rozwoju. Świetną lokalizacją krakowskiego parku oraz najwyższą jakość realizowanych obiektów magazynowych klasy A docenili już najemcy z wielu branż m.in. FMCG czy logistycznej”  mówi Joanna Ociepka-Wojciechowska, Leasing Manager z 7R Logistic.

 

Na terenie Parku Logistycznego w podkrakowskich Brzegach Universal wynajął prawie 1 000 mkw., na których znajdzie się magazyn wraz z częścią biurową. Zarówno na powierzchni biurowej, jak i magazynowej deweloper zainstalował energooszczędne systemy oświetlenia typu LED marki Philips.

 

„Ze względu na dynamiczny rozwój firmy potrzebowaliśmy nowej powierzchni dostosowanej do naszych potrzeb. Spółka 7R Logistic zaoferowała nam najwyższej klasy powierzchnię magazynową w bardzo dobrej lokalizacji ułatwiającą dystrybucję produktów do naszych klientów. Liczymy, że nasza dalsza współpraca będzie równie udana” mówi Adam Bieniek, Dyrektor Generalny Universal Express Distribution.

 

Wkrótce do użytku zostaną oddane kolejne magazyny na terenie Parku Logistycznego Kraków Kokotów – Brzegi, będą to zarówno obiekty typu build to suit realizowane na zamówienie konkretnego klienta, jak i obiekty spekulacyjne budowane dla wielu najemców pod jednym dachem.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C