Uniwersytecka Liga Logistyków

C

11-01-2016

W dniach od 7 do 9 kwietnia odbędzie się Uniwersytecka Liga Logistyków. Jest to konferencja, a także konkurs skierowany do studentów logistyki wszystkich polskich uczelni wyższych. Poza możliwością zdobycia wiedzy z różnych obszarów logistyki, uczestnicy będą mogli podszlifować swoje kompetencje miękkie, a także zmierzyć się z innymi przyszłymi logistykami w różnych konkursach.     Głównym zadaniem uczestników konkursu, którego finał odbędzie się podczas konferencji, jest zaprojektowanie aplikacji mającej ułatwiać pracę operatorów logistycznych. Każdy zespół już od grudnia 2015 roku pracował nad swoim projektem, którego efekty, po przejściu etapu eliminacji, zaprezentuje podczas Uniwersyteckiej Ligi Logistyków. Projektowanie aplikacji oznacza stworzenie koncepcji aplikacji, jej funkcjonalności oraz zasad działania., a nie zaprogramowanie jej. Projekty studentów będą oceniane przez Jury składające się nie tylko z kadry dydaktycznej polskich uczelni, ale także z przedstawicieli świata biznesu, którymi będą pracownicy firm zajmujących się logistyką i tworzeniem aplikacji.   Podczas Uniwersyteckiej Ligi Logistyków studenci będą brali udział w szkoleniach, warsztatach, a także będą mieli możliwość skonsultowania swoich projektów ze specjalistami z różnych dziedzin. Uczestnicy konferencji będą mogli również zwiedzić atrakcje turystyczne Górnego Śląska oraz odwiedzić okoliczne firmy logistyczne. Więcej informacji o konferencji dostępne jest na stronie organizatora- Naukowego Koła Logistyki "Dialog": http://nkl.ue.katowice.pl/ oraz na stronie wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1625036871050233/  

Uniwersytecka Liga LogistykówW dniach od 7 do 9 kwietnia odbędzie się Uniwersytecka Liga Logistyków. Jest to konferencja, a także konkurs skierowany do studentów logistyki wszystkich polskich uczelni wyższych. Poza możliwością zdobycia wiedzy z różnych obszarów logistyki, uczestnicy będą mogli podszlifować swoje kompetencje miękkie, a także zmierzyć się z innymi przyszłymi logistykami w różnych konkursach.

 

 

Głównym zadaniem uczestników konkursu, którego finał odbędzie się podczas konferencji, jest zaprojektowanie aplikacji mającej ułatwiać pracę operatorów logistycznych. Każdy zespół już od grudnia 2015 roku pracował nad swoim projektem, którego efekty, po przejściu etapu eliminacji, zaprezentuje podczas Uniwersyteckiej Ligi Logistyków. Projektowanie aplikacji oznacza stworzenie koncepcji aplikacji, jej funkcjonalności oraz zasad działania., a nie zaprogramowanie jej. Projekty studentów będą oceniane przez Jury składające się nie tylko z kadry dydaktycznej polskich uczelni, ale także z przedstawicieli świata biznesu, którymi będą pracownicy firm zajmujących się logistyką i tworzeniem aplikacji.

 

Podczas Uniwersyteckiej Ligi Logistyków studenci będą brali udział w szkoleniach, warsztatach, a także będą mieli możliwość skonsultowania swoich projektów ze specjalistami z różnych dziedzin. Uczestnicy konferencji będą mogli również zwiedzić atrakcje turystyczne Górnego Śląska oraz odwiedzić okoliczne firmy logistyczne.

Więcej informacji o konferencji dostępne jest na stronie organizatora- Naukowego Koła Logistyki “Dialog”: http://nkl.ue.katowice.pl/ oraz na stronie wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1625036871050233/

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C