UPS finalizuje przejęcie Grupy Bomi

C

16-11-2022

UPS ogłosił 15 listopada 2022 roku zakończenie procesu przejęcia firmy Grupy Bomi, dostawcy usług logistycznych dla sektora medycznego.

Dzięki transakcji, sieć UPS Healthcare w Europie i Ameryce Łacińskiej powiększy się o dodatkowe obiekty umożliwiające kontrolę temperatury, zlokalizowane w 14 krajach, a do zespołu UPS dołączy 3000 wykwalifikowanych pracowników Grupy Bomi.

Grupa Bomi będzie funkcjonować pod nową nazwą UPS Company, a jej dotychczasowy prezes włoskiej Marco Ruini dołączy do zespołu kierowniczego w UPS Healthcare. Klienci zyskają dostęp do dodatkowych 216 obiektów o łącznej powierzchni dystrybucyjnej 1,4 mln metrów kwadratowych, zgodnej z cGMP i GDP w 37 krajach.

– UPS Healthcare, razem z Marco Ruini i zespołem Bomi, zaoferuje swoim klientom z Europy i Ameryki Łacińskiej jeszcze bardziej zaawansowane i globalnie zintegrowane rozwiązania – powiedziała Kate Gutmann, wiceprezes wykonawcza i prezes ds. rozwiązań dla sektora medycznego i łańcucha dostaw w UPS. – Wzmocniliśmy nasz zespół, zyskaliśmy nowe pojazdy i zaawansowane obiekty, które pozwolą nam rozszerzyć paneuropejską sieć i zapewnić naszym klientom z sektora medycznego rozwiązania logistyczne nowej generacji.

Zespół UPS Healthcare opracował szczegółowy plan transformacji, aby nie wywołać zakłóceń w obsłudze klientów w Europie i Ameryce Łacińskiej.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C