UPS przejmuje węgięrską firmę CEMELOG

C

08-05-2013

  Firma ogłosiła, że w ramach swojej bieżącej strategii dotyczącej rozwoju oraz inwestycji na szczeblu światowym, nabędzie CEMELOG Zrt - logistyczną firmę farmaceutyczną z siedzibą na Węgrzech.           Przejęcie przyczyni się do dalszego wzmocnienia zasięgu firmy UPS w branży medycznej oraz potencjału na rynku europejskim, umożliwiając kompleksowe, kompatybilne usługi klientom przemysłu farmaceutycznego, urządzeń biotechnologicznych i medycznych na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, które ostatnimi czasy zyskują na znaczeniu.   UPS przewiduje zakończenie transakcji w drugim kwartale 2013 r. z uwzględnieniem powszechnie przyjętych warunków zamknięcia transakcji. Zgodnie z polityką firmy, warunki umowy nie zostaną ujawnione.   - Przejęcie to jest kontynuacją bieżącej strategii rozwoju przyjętej przez nasze jednostki organizacyjne i umożliwia nam stworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów wykorzystujących globalną sieć UPS - powiedział Scott Davis, prezes i dyrektor generalny UPS. - Umożliwi nam to wyjście naprzeciw potrzebom firm z branży medycznej działających w kluczowych lokalizacjach na świecie i dążących do regionalizacji operacji logistycznych celem zwiększenia wydajności.   Dzięki przejęciu, obecna europejska sieć UPS zyska trzy dodatkowe obiekty o powierzchni 240 tys. m kw. stanowiące przestrzeń dystrybucyjną dla branży medycznej.    

 

PROMOCJA

PROMOCJA

upswegryFirma ogłosiła, że w ramach swojej bieżącej strategii dotyczącej rozwoju oraz inwestycji na szczeblu światowym, nabędzie CEMELOG Zrt – logistyczną firmę farmaceutyczną z siedzibą na Węgrzech.

 

 

 

 

 

Przejęcie przyczyni się do dalszego wzmocnienia zasięgu firmy UPS w branży medycznej oraz potencjału na rynku europejskim, umożliwiając kompleksowe, kompatybilne usługi klientom przemysłu farmaceutycznego, urządzeń biotechnologicznych i medycznych na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, które ostatnimi czasy zyskują na znaczeniu.

 

UPS przewiduje zakończenie transakcji w drugim kwartale 2013 r. z uwzględnieniem powszechnie przyjętych warunków zamknięcia transakcji. Zgodnie z polityką firmy, warunki umowy nie zostaną ujawnione.

 

– Przejęcie to jest kontynuacją bieżącej strategii rozwoju przyjętej przez nasze jednostki organizacyjne i umożliwia nam stworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów wykorzystujących globalną sieć UPS – powiedział Scott Davis, prezes i dyrektor generalny UPS. – Umożliwi nam to wyjście naprzeciw potrzebom firm z branży medycznej działających w kluczowych lokalizacjach na świecie i dążących do regionalizacji operacji logistycznych celem zwiększenia wydajności.

 

Dzięki przejęciu, obecna europejska sieć UPS zyska trzy dodatkowe obiekty o powierzchni 240 tys. m kw. stanowiące przestrzeń dystrybucyjną dla branży medycznej.

 

fb_like

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C