UPS WorldwideExpress już w 117 krajach

C

18-07-2016

Usługa UPS WorldwideExpress dociera już do 117 państw i terytoriów zapewniając szybszą dostawą dla klientów w nowych lokalizacjach.   Dostawa paczki w usłudze UPS Worldwide Express zagwarantowana jest następnego dnia roboczego do godz. 10.30, północy lub do godz. 14:00, w zależności od destynacji. W 2016 roku UPS wprowadził usługę na rynek w 52 nowych krajach i terytoriach.   Z usługi korzystają firmy z sektora handlu, high-tech, produkcji przemysłowej, ochrony zdrowia, a także klienci indywidualni w celu dostarczenia pilnych międzynarodowych przesyłek. Zalety usługi takie jak niezawodność i szybkość dostawy oraz możliwość zmian w zamówieniu w ostatniej chwili szczególnie doceniają przedsiębiorcy oferujący produkty z krótkim okresem przydatności do spożycia lub firmy produkujące wyroby na specjalne okazje.     Ekonomiści ze Światowej Organizacji Handlu przewidują dalszy wzrost handlu w tym roku i jeszcze wyższy w przyszłym. Usługa UPS Worldwide Express dając klientom więcej możliwości dla istotnych przesyłek chce przyczynić się do tego wzrostu.   “UPS inwestuje w nowe rozwiązania, które rozszerzają globalne połączenia dla naszych klientów. Usługa zapewnia najwyższą jakość dostawy dla najbardziej pilnych przesyłek” mówi Jim Barber, Prezes UPS International. Dzięki ostatniej ekspansji zasięg tej usługi obejmuje 117 państw, co stanowi prawie 95% globalnego PKB i 96% realnego importu.   Ostatnio ważnym rynkiem dla eksporterów z USA stała się Republika Dominikany, głównie dzięki umowie o wolnym handlu pomiędzy dwoma krajami. Ponadto dostępność usługi na rynkach takich jak Albania, Andora, Armenia, Białoruś, Cypr, Gruzja, Mołdawia i Malta zapewnia europejskim firmom więcej możliwości prowadzenia działalności na tych rynkach. UPS planuje zainwestować 2 mld dolarów w Europie do 2019 r. aby rozszerzyć liczbę destynacji, poprawić czas i tranzyt oraz zwiększyć ogólną wydajność. Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz

UPS samochód 1Usługa UPS WorldwideExpress dociera już do 117 państw i terytoriów zapewniając szybszą dostawą dla klientów w nowych lokalizacjach.

 

Dostawa paczki w usłudze UPS Worldwide Express zagwarantowana jest następnego dnia roboczego do godz. 10.30, północy lub do godz. 14:00, w zależności od destynacji. W 2016 roku UPS wprowadził usługę na rynek w 52 nowych krajach i terytoriach.

 

Z usługi korzystają firmy z sektora handlu, high-tech, produkcji przemysłowej, ochrony zdrowia, a także klienci indywidualni w celu dostarczenia pilnych międzynarodowych przesyłek. Zalety usługi takie jak niezawodność i szybkość dostawy oraz możliwość zmian w zamówieniu w ostatniej chwili szczególnie doceniają przedsiębiorcy oferujący produkty z krótkim okresem przydatności do spożycia lub firmy produkujące wyroby na specjalne okazje.  

 

Ekonomiści ze Światowej Organizacji Handlu przewidują dalszy wzrost handlu w tym roku i jeszcze wyższy w przyszłym. Usługa UPS Worldwide Express dając klientom więcej możliwości dla istotnych przesyłek chce przyczynić się do tego wzrostu.

 

“UPS inwestuje w nowe rozwiązania, które rozszerzają globalne połączenia dla naszych klientów. Usługa zapewnia najwyższą jakość dostawy dla najbardziej pilnych przesyłek” mówi Jim Barber, Prezes UPS International. Dzięki ostatniej ekspansji zasięg tej usługi obejmuje 117 państw, co stanowi prawie 95% globalnego PKB i 96% realnego importu.

 

Ostatnio ważnym rynkiem dla eksporterów z USA stała się Republika Dominikany, głównie dzięki umowie o wolnym handlu pomiędzy dwoma krajami. Ponadto dostępność usługi na rynkach takich jak Albania, Andora, Armenia, Białoruś, Cypr, Gruzja, Mołdawia i Malta zapewnia europejskim firmom więcej możliwości prowadzenia działalności na tych rynkach. UPS planuje zainwestować 2 mld dolarów w Europie do 2019 r. aby rozszerzyć liczbę destynacji, poprawić czas i tranzyt oraz zwiększyć ogólną wydajność.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C