Usługa SameDay

C

09-02-2016

W ramach usługi SameDay, firma X-press Couriers dostarczyła już ponad 5 tysięcy przesyłek dla sklepu internetowego Sugarfree.pl, oferującego szeroki wybór sukienek wyprodukowanych w Polsce. Firmy rozpoczęły współpracę w grudniu 2014 roku i od tego czasu liczba dostarczanych przesyłek z miesiąca na miesiąc wyraźnie rośnie, osiągając obecnie poziom blisko tysiąca paczek miesięcznie.       Innowacyjność usługi SameDay polega na możliwości dostawy towaru zamówionego w sklepie internetowym już w dniu zakupu - W X-press Couriers jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami na rynku e-commerce, a takim jest niewątpliwie usługa SameDay. Dzięki niej klienci e-sklepów cieszą się z dostawy towarów kupionych online w dniu złożenia zamówienia. Cały czas pracujemy też nad poszerzeniem dostępności naszej usługi na rynku e-commerce, aby zachęcić jeszcze szersze grono Polaków do robienia regularnych zakupów przez internet – powiedział Adam Tomczak, prezes zarządu X-press Couriers. Sugarfree.pl to pierwszy klient X-press Couriers z obszaru e-commerce, korzystający z usługi SameDay, który na jej bazie zbudował swoją przewagę konkurencyjną na rynku - Dzięki usłudze SameDay X-press Couriers zyskaliśmy kolejną przewagę nad innymi sklepami i wciąż powiększamy grono naszych zadowolonych klientów. Chcielibyśmy uruchomić tę usługę we wszystkich największych miastach w Polsce, a w przyszłości w oparciu o nią rozwijać nasz biznes– powiedział Wiktor Dymecki, dyrektor finansowy HubStyle S.A., właściciela marki Sugarfree.pl. Aby skorzystać z opcji SameDay, czyli dostawy zamówienia w dniu jego złożenia, należy zamówić towar w sklepie internetowym do godziny 16:00 (zamówienia złożone po tej godzinie będą realizowane w dniu następnym). W ramach usługi SameDay klient może wybrać preferowaną porę dostawy spośród trzech możliwych przedziałów czasowych, czyli 10:00-14:00, 14:00-17:00 oraz 18:00-22:00 (w zależności od godziny złożenia zamówienia). W Polsce usługa SameDay jest realizowana obecnie w obrębie siedmiu aglomeracji miejskich: Warszawy, Poznania, Łodzi, Katowic, Wrocławia, Krakowa oraz Szczecina. Tego samego dnia możliwa jest również dostawa z Warszawy do mieszkańców Łodzi, Poznania i Katowic. Wybrane sklepy oferujące opcję dostawy SameDay to: www.sugarfree.pl (odzież damska), www.venezia.pl (sklep z odzieżą), www.9design.pl (wyposażenie wnętrz) www.unisono.eu (sklep z odzieżą) www.mivo.pl oraz www.schaffashoes.pl (sklepy z obuwiem).  

X-press Couriers SameDayW ramach usługi SameDay, firma X-press Couriers dostarczyła już ponad 5 tysięcy przesyłek dla sklepu internetowego Sugarfree.pl, oferującego szeroki wybór sukienek wyprodukowanych w Polsce. Firmy rozpoczęły współpracę w grudniu 2014 roku i od tego czasu liczba dostarczanych przesyłek z miesiąca na miesiąc wyraźnie rośnie, osiągając obecnie poziom blisko tysiąca paczek miesięcznie.

 

 

 

X-press Couriers SameDay2Innowacyjność usługi SameDay polega na możliwości dostawy towaru zamówionego w sklepie internetowym już w dniu zakupu – W X-press Couriers jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami na rynku e-commerce, a takim jest niewątpliwie usługa SameDay. Dzięki niej klienci e-sklepów cieszą się z dostawy towarów kupionych online w dniu złożenia zamówienia. Cały czas pracujemy też nad poszerzeniem dostępności naszej usługi na rynku e-commerce, aby zachęcić jeszcze szersze grono Polaków do robienia regularnych zakupów przez internet – powiedział Adam Tomczak, prezes zarządu X-press Couriers.

Sugarfree.pl to pierwszy klient X-press Couriers z obszaru e-commerce, korzystający z usługi SameDay, który na jej bazie zbudował swoją przewagę konkurencyjną na rynku – Dzięki usłudze SameDay X-press Couriers zyskaliśmy kolejną przewagę nad innymi sklepami i wciąż powiększamy grono naszych zadowolonych klientów. Chcielibyśmy uruchomić tę usługę we wszystkich największych miastach w Polsce, a w przyszłości w oparciu o nią rozwijać nasz biznes– powiedział Wiktor Dymecki, dyrektor finansowy HubStyle S.A., właściciela marki Sugarfree.pl.

Aby skorzystać z opcji SameDay, czyli dostawy zamówienia w dniu jego złożenia, należy zamówić towar w sklepie internetowym do godziny 16:00 (zamówienia złożone po tej godzinie będą realizowane w dniu następnym). W ramach usługi SameDay klient może wybrać preferowaną porę dostawy spośród trzech możliwych przedziałów czasowych, czyli 10:00-14:00, 14:00-17:00 oraz 18:00-22:00 (w zależności od godziny złożenia zamówienia).

W Polsce usługa SameDay jest realizowana obecnie w obrębie siedmiu aglomeracji miejskich: Warszawy, Poznania, Łodzi, Katowic, Wrocławia, Krakowa oraz Szczecina. Tego samego dnia możliwa jest również dostawa z Warszawy do mieszkańców Łodzi, Poznania i Katowic. Wybrane sklepy oferujące opcję dostawy SameDay to: www.sugarfree.pl (odzież damska), www.venezia.pl (sklep z odzieżą), www.9design.pl (wyposażenie wnętrz) www.unisono.eu (sklep z odzieżą) www.mivo.pl oraz www.schaffashoes.pl (sklepy z obuwiem).

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C