Usługa 7 Next Day dostępna już w 500 miejscowościach

C

17-04-2013

  Firma kurierska Siódemka konsekwentnie poszerza zasięg usługi 7 Next Day - w chwili obecnej, oferta firmy obejmuje największą w Polsce liczbę miejscowości objętych gwarancją terminu czasowego doręczenia przesyłki. Usługi 7 Next Day 10:00 i 7 Next Day 12:00 obejmują doręczenie paczki w serwisie krajowym następnego dnia roboczego, z gwarantowanym terminem, odpowiednio do 10:00 lub 12:00. Usługa obejmuje paczki o standardowych wymiarach i wadze do 31,5 kg. - Usługi 7 Next Day są ciekawym rozwiązaniem m.in. dla przedsiębiorców. Gwarantowany krótki czas dostawy jest jednym z najważniejszych kryteriów przy wyborze sklepu internetowego i znacząco zwiększa skłonność klienta do dokonania w nim zakupów - mówi Marcin Kruszyński, PR Manager Siódemka S.A. - Gwarantowany termin doręczenia to dodatkowe udogodnienie także dla odbiorców przesyłek, którzy m.in. mogą swobodnie zaplanować dzień i dostosować moment doręczenia paczki do tych planów. Dlatego zachęcamy naszych partnerów biznesowych do oferowania rozwiązania 7 Next Day swoim klientom. Aby skorzystać z oferty Next Day wystarczy zaznaczyć właściwą opcję na liście przewozowym i w przypadku samodzielnego wypełniania go sprawdzić czy kod pocztowy odbiorcy objęty jest usługą. Listę obsługowianych miejscowości znaleźć można w Przewodniku po Usługach oraz na stronie www.siodemka.com  

 

7demkaFirma kurierska Siódemka konsekwentnie poszerza zasięg usługi 7 Next Day – w chwili obecnej, oferta firmy obejmuje największą w Polsce liczbę miejscowości objętych gwarancją terminu czasowego doręczenia przesyłki.

PROMOCJA

PROMOCJAUsługi 7 Next Day 10:00 i 7 Next Day 12:00 obejmują doręczenie paczki w serwisie krajowym następnego dnia roboczego, z gwarantowanym terminem, odpowiednio do 10:00 lub 12:00. Usługa obejmuje paczki o standardowych wymiarach i wadze do 31,5 kg.


Usługi 7 Next Day są ciekawym rozwiązaniem m.in. dla przedsiębiorców. Gwarantowany krótki czas dostawy jest jednym z najważniejszych kryteriów przy wyborze sklepu internetowego i znacząco zwiększa skłonność klienta do dokonania w nim zakupów – mówi Marcin Kruszyński, PR Manager Siódemka S.A. – Gwarantowany termin doręczenia to dodatkowe udogodnienie także dla odbiorców przesyłek, którzy m.in. mogą swobodnie zaplanować dzień i dostosować moment doręczenia paczki do tych planów. Dlatego zachęcamy naszych partnerów biznesowych do oferowania rozwiązania 7 Next Day swoim klientom.


Aby skorzystać z oferty Next Day wystarczy zaznaczyć właściwą opcję na liście przewozowym i w przypadku samodzielnego wypełniania go sprawdzić czy kod pocztowy odbiorcy objęty jest usługą. Listę obsługowianych miejscowości znaleźć można w Przewodniku po Usługach oraz na stronie www.siodemka.com

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C