UTA: Automatyczne opłaty drogowe w Skandynawii

C

21-10-2016

UTA w ramach usługi EasyGo oferuje urządzenie BroBizz do automatycznego poboru opłat w 3 skandynawskich krajach: Norwegii, Danii i Szwecji. Urządzenie może być użytkowane przez wszystkie rodzaje pojazdów, w tym także pojazdy o dmc poniżej 3,5t.   BroBizz to wygodne rozliczanie myta: w Norwegii (autostrady, tunele, mosty, promy), w Szwecji oraz Danii (mosty) - w sumie ponad 50 miejsc poboru. Poza wygodą, jaką daje automatyczny pobór opłat, bez konieczności zatrzymywania pojazdu, BroBizz przynosi również wymierne korzyści w postaci wysokich rabatów (do 13% w Norwegii), rozliczenia post-pay z uwzględnieniem VAT w rachunkach UTA, możliwości zmiany numeru rejestracyjnego przypisanego do urządzenia (w ciągu 36h) oraz kompleksowej obsługi (zamówienie i dostawa urządzeń przez UTA).   Ważnym jest fakt, że od 01.01.2015r. w Norwegii istnieje obowiązek opłacania myta dla pojazdów o dmc > 3,5t wyłącznie przy pomocy urządzenia.  UTA udostępnia swoim Klientom urządzenie BroBizz bez opłaty za wydanie, opłaty miesięcznej, czy nawet kaucji.

BroBizzR Box UTA w ramach usługi EasyGo oferuje urządzenie BroBizz do automatycznego poboru opłat w 3 skandynawskich krajach: Norwegii, Danii i Szwecji. Urządzenie może być użytkowane przez wszystkie rodzaje pojazdów, w tym także pojazdy o dmc poniżej 3,5t.

 

BroBizz to wygodne rozliczanie myta: w Norwegii (autostrady, tunele, mosty, promy), w Szwecji oraz Danii (mosty) – w sumie ponad 50 miejsc poboru. Poza wygodą, jaką daje automatyczny pobór opłat, bez konieczności zatrzymywania pojazdu, BroBizz przynosi również wymierne korzyści w postaci wysokich rabatów (do 13% w Norwegii), rozliczenia post-pay z uwzględnieniem VAT w rachunkach UTA, możliwości zmiany numeru rejestracyjnego przypisanego do urządzenia (w ciągu 36h) oraz kompleksowej obsługi (zamówienie i dostawa urządzeń przez UTA).

 

Ważnym jest fakt, że od 01.01.2015r. w Norwegii istnieje obowiązek opłacania myta dla pojazdów o dmc > 3,5t wyłącznie przy pomocy urządzenia.  UTA udostępnia swoim Klientom urządzenie BroBizz bez opłaty za wydanie, opłaty miesięcznej, czy nawet kaucji.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C