UTA Edenred współpracuje z Rompetrol

C

21-10-2022

Klienci UTA od teraz mogą korzystać z sieci stacji paliw Rompetrol w Rumunii. Okazując kartę UTA, mogą zatankować różne paliwa wyprodukowane przez największą rafinerię w Rumunii.

UTA Edenred ogłosiła, że rozszerza swoją sieć punktów akceptacji w Rumunii w ramach współpracy z Rompetrol Downstream, rumuńskim producentem oleju i operatorem stacji paliw należących do KMG International. Klienci UTA mogą teraz korzystać z sieci stacji paliw Rompetrol w całej Rumunii, od centrów miast po autostrady i główne drogi. Korzystając ze swojej karty UTA, mogą kupić paliwo, olej napędowy i LPG.

– Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom podróżującym przez Rumunię więcej opcji tankowania, aby zwiększyć komfort, wygodę i efektywność podróżowania – mówi Lukas Schneider, dyrektor ds. współpracy strategicznej w UTA Edenred. – Rompetrol to sprawdzona marka, która cieszy się znakomitą reputacją w Rumunii i sąsiednim regionie. Znakomicie pasuje więc do naszej europejskiej sieci punktów akceptacji.

Oprócz działalności w Rumunii Rompetrol obsługuje również liczne stacje i transakcje w Bułgarii, Mołdawii i Gruzji. Wszystkie punkty są zaopatrywane przez rafinerię ropy naftowej Petromidia na Morzu Czarnym, której roczna moc przerobowa wynosi ponad 5 milionów ton. Marka Rompetrol Downstream ma ponad cztery dekady doświadczenia w branży naftowej i jest znana z wysokiej jakości obsługi oraz najwyższej jakości produktów i najnowocześniejszych technologii, w tym z systemu płacenia przy dystrybutorze Pay At The Pump.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C