UTA obchodzi światowy Edenred Idealday 2020

C

19-10-2020

Firma UTA w piątek 16 października 2020 r. brała udział w światowym Idealday Grupy Edenred.

Firma UTA w piątek 16 października 2020 r. brała udział w światowym Idealday Grupy Edenred.

 

 

 

 

W poprzednich latach pracownicy UTA Sp. z o.o. w ramach Idealday angażowali się w pomoc dzieciom lub inne akcje społeczne. W tym roku z powodu trwającej epidemii koronwirusa i związanych z nią ograniczeń, zdecydowano się na inną aktywność we współpracy z Edenred Polska i Fundacją Panda: adopcję zwierzęcia w ZOO w Warszawie. Ze strony UTA Sp. z o.o. wybór padł na malutką małpkę Tamarynę.

– Idealday Edenred to doskonała okazja, żeby zaangażować się w społeczną odpowiedzialność za region, jego mieszkańców i środowisko zapewniając wsparcie i pomoc – mówi Michał Gwiaździński, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży w UTA Sp. z o.o. – Cieszy mnie fakt, że nasi pracownicy działają w słusznej sprawie z entuzjazmem oraz duchem współpracy, które są wartościami naszej firmy.

 

Tymczasem w innych krajach

W akcji Idealday wzięły udział również organizacje UTA z innych krajów. Pracownicy centrali UTA w Niemczech wsparli szkołę Montessori budując plac zabaw oraz sadząc krzewy i drzewa.

We Włoszech, w związku z sytuacją epidemiologiczną, pracownicy zaangażowali się „na odległość” nagrywając dla osób niewidomych i niedowidzących podcasty, do których dostęp będzie bezpłatny.

Pracownicy UTA na Węgrzech i węgierskiego zespołu Edenred podjęli współpracę z National Blood Supply Service organizując wspólnie dzień krwiodawstwa.

W Rumunii połączono siły z kolegami z rumuńskiego zespołu Edenred i wzięto udział w projekcie sadzenia w parku Văcărești pod Bukaresztem.

Idealday to inicjatywa Edenred, w ramach której pracownicy organizacji na całym świecie angażują się we wsparcie lokalnych instytucji społecznych lub projekty związane z ochroną środowiska w swoim regionie. Idealday 2020 to czwarte tego typu wydarzenie. W tym roku miało miejsce ponad 80 inicjatyw w 46 krajach. Wybór projektów dokonywany jest spośród propozycji składanych przez pracowników firmy.

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C