UTA w Polsce wspiera kierowców w okresie Świątecznym przekazując im pakiety żywnościowe i prezentowe

C

17-12-2020

W geście solidarności oraz wdzięczności UTA Sp z o. o. działająca w ramach organizacji Edenred przygotowała świąteczną niespodziankę dla kierowców.

W geście solidarności oraz wdzięczności UTA Sp z o. o. działająca w ramach organizacji Edenred przygotowała świąteczną niespodziankę dla kierowców. W ramach międzynarodowej akcji „We Care for You” UTA we współpracy z wybranymi stacjami w Polsce przekaże zawodowym kierowcom 2 000 pakietów żywnościowych oraz prezentowych. Akcja “We Care for You” jest realizowana w ramach planu pomocowego “More than Ever” stworzonego przez firmę Edenred, której UTA jest częścią.

Warszawa 17.12.2020- UTA, wiodący dostawca urządzeń i kart do poboru myta w Europie, wznawia inicjatywę „We Care for You”. Pierwsza edycja odbyła się w maju i miała na celu wsparcie kierowców, którzy podczas pandemii nie mieli chwili wytchnienia dostarczając niezbędne towary. Inicjatywa „We Care for You” jest częścią planu pomocowego Edenred Group “More than Ever”, mającego na celu złagodzenie skutków pandemii Covid-19.

Druga edycja inicjatywy „We Care for You” rozpocznie się 17.12.2020 w okresie przedświątecznym. Będzie ona prowadzona na trzech stacjach paliwowych w Polsce, przy zaagnażowaniu pracowników UTA z Polski oraz z Niemiec. Pakiety będą dystrybuowane przez pracowników stacji beznynowych oraz przedstawicieli UTA (lista stacji i czas trwania przedsięwzięcia dostępne pod linkiem: https://www.uta.pl/aktualnosci). Akcja zostanie przeprowadzona we współpracy z 3 partnerami:

• Soley Areca Zgorzelec
• Las Vegas Mostki
• Total EkoTank Słubice

W czasie drugiej fali pandemii UTA czynnie wspiera kierowców w całej Europie
Zawodowi kierowcy mogą liczyć na pomoc ze strony UTA w wielu europejskich krajach, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii i we Włoszech. Inicjatywa “We Care for You” realizowana w całej Europie różni się od siebie w zależności od istotnych potrzeb zgłaszanych przez przewoźników w danym kraju. UTA we współpracy z partnerami (stacjami, organizacjami i stowarzyszeniami transportowymi) przekaże ciepły posiłek i napój oraz różnego rodzaju środki sanitarne. Wszystkie te działania mają na celu wsparcie kierowców i uświadomienie im jak ważne i doceniane są ich zaangażowanie i praca, szczególnie w okresie świąt.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C