Valeo i CAT LC Polska rozpoczynają współpracę z SEGRO

C

13-02-2013

  Firma SEGRO oraz firmy Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. oraz CAT LC Polska zawarły długoterminową umowę najmu na wynajem  prawie 11 000 m2 powierzchni magazynowej i biurowej o wysokim standardzie w ramach Tulipan Park Stryków - jednej z kluczowych inwestycji SEGRO w regionie. Do nowoczesnego obiektu najemcy wprowadzą się w drugim kwartale 2013 roku. W transakcji pośredniczyła agencja Colliers International.     Nowe centrum Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. i CAT LC Polska budowane jest w systemie build-to-suit. Oznacza to, że projekt jest w pełni dostosowany do potrzeb najemców. Wynajęta przestrzeń mieści się w spełniającym najwyższe standardy magazynowe wolnostojącym A-klasowym obiekcie powstającym w ramach Tulipan Park Stryków.   Firma Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. przeznaczy prawie 9 000 m2 na powierzchnię magazynową i biura, natomiast CAT LC Polska zajmie niemal 2 000 m2 powierzchni. Dodatkowo, potencjał rozwojowy obiektu wynosi 15 000 m2. W związku z dynamicznym rozwojem Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. z początkiem czerwca 2013 przeniesie swoje centrum dystrybucyjne do SEGRO Tulipan Park Stryków. Tulipan Park Stryków to największe centrum logistyczne dewelopera w Europie Centralnej. Inwestycja, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 oraz w pobliżu węzła autostrad A1 (północ-południe) i A2 (wschód-zachód), zapewnia doskonałe warunki do dystrybucji towarów, a dobra współpraca dewelopera z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną umożliwia przedsiębiorcom prowadzenie działalności na preferencyjnych warunkach.  

 

tukipanStrFirma SEGRO oraz firmy Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. oraz CAT LC Polska zawarły długoterminową umowę najmu na wynajem  prawie 11 000 m2 powierzchni magazynowej i biurowej o wysokim standardzie w ramach Tulipan Park Stryków – jednej z kluczowych inwestycji SEGRO w regionie. Do nowoczesnego obiektu najemcy wprowadzą się w drugim kwartale 2013 roku. W transakcji pośredniczyła agencja Colliers International.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 


Nowe centrum Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. i CAT LC Polska budowane jest w systemie build-to-suit. Oznacza to, że projekt jest w pełni dostosowany do potrzeb najemców. Wynajęta przestrzeń mieści się w spełniającym najwyższe standardy magazynowe wolnostojącym A-klasowym obiekcie powstającym w ramach Tulipan Park Stryków.

 

Firma Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. przeznaczy prawie 9 000 m2 na powierzchnię magazynową i biura, natomiast CAT LC Polska zajmie niemal 2 000 m2 powierzchni. Dodatkowo, potencjał rozwojowy obiektu wynosi 15 000 m2.


W związku z dynamicznym rozwojem Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. z początkiem czerwca 2013 przeniesie swoje centrum dystrybucyjne do SEGRO Tulipan Park Stryków.


Tulipan Park Stryków to największe centrum logistyczne dewelopera w Europie Centralnej. Inwestycja, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 oraz w pobliżu węzła autostrad A1 (północ-południe) i A2 (wschód-zachód), zapewnia doskonałe warunki do dystrybucji towarów, a dobra współpraca dewelopera z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną umożliwia przedsiębiorcom prowadzenie działalności na preferencyjnych warunkach.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C