VGL Group stawia na dalszy rozwój

C

27-03-2013

  Od marca 2013 r. działalność operacyjną rozpoczęło krakowskie biuro spółki VGL Road & Sea należącej do VGL Group. Otwarcie oddziału w Krakowie związane jest z konsekwentną realizacją ambitnych planów rozwojowych VGL Group.     - Rozbudowany zakres usług, który po okresie konsolidacji zgromadził VGL Group, pozwala nam na realizację drugiej części naszego strategicznego planu: rozwoju działalności handlowej - mówi Marcin Gruchała, prezes VGL Group (na zdjęciu). - Wiemy, jak ważne jest być blisko Klienta, dlatego systematycznie powiększamy zakres naszych oddziałów. W tej chwili nasi pracownicy są do dyspozycji Klientów w oddziałach: w Gdyni, Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie - dodaje Wiceprezes Grupy Grzegorz Dobkowski.  

 

50fdc6d364e23Od marca 2013 r. działalność operacyjną rozpoczęło krakowskie biuro spółki VGL Road & Sea należącej do VGL Group. Otwarcie oddziału w Krakowie związane jest z konsekwentną realizacją ambitnych planów rozwojowych VGL Group.

 

 


Rozbudowany zakres usług, który po okresie konsolidacji zgromadził VGL Group, pozwala nam na realizację drugiej części naszego strategicznego planu: rozwoju działalności handlowej – mówi Marcin Gruchała, prezes VGL Group (na zdjęciu).


Wiemy, jak ważne jest być blisko Klienta, dlatego systematycznie powiększamy zakres naszych oddziałów. W tej chwili nasi pracownicy są do dyspozycji Klientów w oddziałach: w Gdyni, Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie – dodaje Wiceprezes Grupy Grzegorz Dobkowski.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C