VI Kongres “Optymalizacja procesów zakupowych. Nowe wyzwania działów zakupów”

C

14-10-2010

   W trudnych czasach umiejętne zarządzanie zakupami stanowi nie lada wyzwanie. Nacisk na ciągłe obniżanie kosztów czy usprawnianie procesów zakupowych to codzienne zmagania Działów Zakupów, zarówno w firmach produkcyjnych, jak i usługowych, małych przedsiębiorstwach i globalnych korporacjach, składających zamówienia centralnie i w sposób rozproszony. Jak robić to skutecznie? Odpowiedź ma przynieść VI Kongres "Optymalizacja procesów zakupowych. Nowe wyzwania działów zakupów", który odbędzie się w dniach 26-27 października 2010 r. w Hotelu Le Meridien Bristol w Warszawie. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się praktycy reprezentujący firmy: Infosys BPO Poland, IKEA, Cadbury, Deutsche Bank PBC, M&M Polska, Schenker, Dragon & Eagle, Integer.pl, Accenture, TMS Brokers i Kamil oraz IDP. W programie m.in.:   W jaki sposób wejść na rynki wschodnioazjatyckie i na co zwracać szczególną uwagę w kontaktach z azjatyckim partnerem biznesowym? Informacje z pierwszej ręki przekaże Państwu Maciej Wilk, szef firmy Dragon & Eagle, reprezentujący także Radę Rozwoju Handlu Hong Kongu w Polsce.   Możliwości negocjacji z dostawcami już dawno się skończyły i brakuje kolejnych pomysłów? O nowych sposobach generowania oszczędności powie Norbert Szafranowicz z Deutsche Bank PBC.   W jaki sposób oceniać pracowników działu zakupów? Najważniejsze kryteria oceny, nagradzania i motywowania kupców wskaże Małgorzata Szulc, reprezentująca Accenture. Handlujesz z zagranicą i wahania kursu walut spędzają ci sen z powiek? Jaki jest najlepszy moment transakcji i jak się zabezpieczyć przed negatywnymi skutkami huśtawki walutowej? Swoją wiedzą na ten temat podzieli się Marek Wołos z TMS Brokers. Dział zakupów może kreować wartość dodaną dla biznesu, np. poprzez zakupy materiałów ekologicznych. Jak to zrobić i dlaczego warto ? powie Dariusz Mroczek, Dyrektor Zakupów w IKEA   Kto powinien wziąć udziałZ wiedzy prelegentów Kongresu, którzy zaprezentują doświadczenia firm z różnych sektorów gospodarki, najbardziej skorzystają Dyrektorzy, Kierownicy i Specjaliści pracujący w działach: zakupów i zaopatrzenia (purchasing and procurement) współpracy z dostawcami zarządzania dostawami logistyki handlu administracji inwestycji zarządzania majątkiem oraz firmy pośredniczące w handlu zagranicznym, szczególnie z Azją przedstawiciele izb gospodarczych firmy doradcze zajmujące się obszarem zakupów i zaopatrzenia producenci systemów informatycznych do zarządzania procesem zakupowym doradcy finansowi Szczegółowe informacje: http://konferencje.pb.pl/konferencja/52,vi-kongres-optymalizacja-procesow-zakupowych

 

 W trudnych czasach umiejętne zarządzanie zakupami stanowi nie lada wyzwanie. Nacisk na ciągłe obniżanie kosztów czy usprawnianie procesów zakupowych to codzienne zmagania Działów Zakupów, zarówno w firmach produkcyjnych, jak i usługowych, małych przedsiębiorstwach i globalnych korporacjach, składających zamówienia centralnie i w sposób rozproszony. Jak robić to skutecznie? Odpowiedź ma przynieść VI Kongres “Optymalizacja procesów zakupowych. Nowe wyzwania działów zakupów”, który odbędzie się w dniach 26-27 października 2010 r. w Hotelu Le Meridien Bristol w Warszawie.


Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się praktycy reprezentujący firmy: Infosys BPO Poland, IKEA, Cadbury, Deutsche Bank PBC, M&M Polska, Schenker, Dragon & Eagle, Integer.pl, Accenture, TMS Brokers i Kamil oraz IDP.


W programie m.in.:

 

 • W jaki sposób wejść na rynki wschodnioazjatyckie i na co zwracać szczególną uwagę w kontaktach z azjatyckim partnerem biznesowym? Informacje z pierwszej ręki przekaże Państwu Maciej Wilk, szef firmy Dragon & Eagle, reprezentujący także Radę Rozwoju Handlu Hong Kongu w Polsce.
 •  
 • Możliwości negocjacji z dostawcami już dawno się skończyły i brakuje kolejnych pomysłów? O nowych sposobach generowania oszczędności powie Norbert Szafranowicz z Deutsche Bank PBC.
 •  
 • W jaki sposób oceniać pracowników działu zakupów? Najważniejsze kryteria oceny, nagradzania i motywowania kupców wskaże Małgorzata Szulc, reprezentująca Accenture.
 • Handlujesz z zagranicą i wahania kursu walut spędzają ci sen z powiek? Jaki jest najlepszy moment transakcji i jak się zabezpieczyć przed negatywnymi skutkami huśtawki walutowej? Swoją wiedzą na ten temat podzieli się Marek Wołos z TMS Brokers.
 • Dział zakupów może kreować wartość dodaną dla biznesu, np. poprzez zakupy materiałów ekologicznych. Jak to zrobić i dlaczego warto ? powie Dariusz Mroczek, Dyrektor Zakupów w IKEA
 •  

Kto powinien wziąć udział

Z wiedzy prelegentów Kongresu, którzy zaprezentują doświadczenia firm z różnych sektorów gospodarki, najbardziej skorzystają Dyrektorzy, Kierownicy i Specjaliści pracujący w działach:

 • zakupów i zaopatrzenia (purchasing and procurement)
 • współpracy z dostawcami
 • zarządzania dostawami
 • logistyki
 • handlu
 • administracji
 • inwestycji
 • zarządzania majątkiem

oraz

 • firmy pośredniczące w handlu zagranicznym, szczególnie z Azją
 • przedstawiciele izb gospodarczych
 • firmy doradcze zajmujące się obszarem zakupów i zaopatrzenia
 • producenci systemów informatycznych do zarządzania procesem zakupowym
 • doradcy finansowi

Szczegółowe informacje:

http://konferencje.pb.pl/konferencja/52,vi-kongres-optymalizacja-procesow-zakupowych

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C