VII edycja konferencji GBI Partners

C

25-03-2011

Firma GBI Partners zaprasza na VII edycję konferencji "World Class Logistics - Zarządzanie Logistyką na Światowym Poziomie", która odbędzie się 17-18 maja 2011 w Łodzi oraz na dzień warsztatowy 19 maja w zakładzie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Konferencja ta stwarza niepowtarzalną możliwość wypracowania, w gronie praktyków, wielu skomplikowanych sytuacji, z którymi spotykacie się Państwo w procesie zarządzania swoimi działami. Szczególne znaczenie ma fakt, że eksperci, którzy będą dzielili się w trakcie wydarzenia swoimi doświadczeniami, są praktykami i każdego dnia spotykają się w pracy zawodowej z wieloma wyzwaniami w zarządzaniu działami logistyki oraz w realizacji zadań strategicznych dla biznesu. Osoby, które uczestniczyły w poprzednich konferencjach potwierdzają, że czas, który przeznaczycie Państwo na to spotkanie jest doskonałą inwestycją, ponieważ inspirują one do wiele pomysłów i narzędzi, które pomogą w podnoszeniu efektywności w obszarach najważniejszych dla firm. Ogromną wartość dodaną udziału w konferencji dodatkowo stanowi możliwość benchmarkingu z praktykami z różnych branż podczas praktycznych prezentacji, warsztatów, panelu dyskusyjnego oraz przerw i koktajlu. Organizatorzy starają się zapewnić maksymalnie dużo czasu na przedyskutowanie spraw szczególnie ważnych. Warty podkreślenia jest również fakt, że kontakty nawiązane na konferencjach trwają latami po wydarzeniu, a nie ma większej wartości niż wiedza uzyskana u źródła.   Zagadnienia prezentowane przez ekspertów na konferencji to m.in.: Zwiększenie efektywności pracy magazynu poprzez wdrożenie narzędzi usprawniających procesy  Zmiany na rynku transportowym i ich wpływ na zarządzanie procesami logistycznymi  Doskonalenie łańcucha dostaw w oparciu o systemy IT  Mapowanie procesów w logistyce  Komunikaty pomiędzy partnerami logistycznymi aż po dokumenty transportowe  Łańcuch logistyczny od zakładu produkcyjnego do dostawcy  Optymalizacja w procesach obsługi klienta w oparciu o ECR  Skuteczny menedżer - jak efektywnie pozapłacowo motywować pracowników  Wąskie gardła w logistyce  Nowe wdrożenia dotyczące logistyki produkcji  Eliminowanie wielopłaszczyznowych problemów decyzyjnych  Optymalizacja sieci logistycznych     Osoby zainteresowane otrzymaniem szczegółowych informacji o konferencji prosimy o kontakt z organizatorem: Beata Mrozek Kierownik Administracji i Marketingu GBI Partners Sp. z o.o. Tel.: 22 458 66 10 Fax.: 22 458 66 11 E-mail: beata.mrozek@gbip.com.pl

gbiFirma GBI Partners zaprasza na VII edycję konferencji “World Class Logistics – Zarządzanie Logistyką na Światowym Poziomie”, która odbędzie się 17-18 maja 2011 w Łodzi oraz na dzień warsztatowy 19 maja w zakładzie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.


Konferencja ta stwarza niepowtarzalną możliwość wypracowania, w gronie praktyków, wielu skomplikowanych sytuacji, z którymi spotykacie się Państwo w procesie zarządzania swoimi działami. Szczególne znaczenie ma fakt, że eksperci, którzy będą dzielili się w trakcie wydarzenia swoimi doświadczeniami, są praktykami i każdego dnia spotykają się w pracy zawodowej z wieloma wyzwaniami w zarządzaniu działami logistyki oraz w realizacji zadań strategicznych dla biznesu. Osoby, które uczestniczyły w poprzednich konferencjach potwierdzają, że czas, który przeznaczycie Państwo na to spotkanie jest doskonałą inwestycją, ponieważ inspirują one do wiele pomysłów i narzędzi, które pomogą w podnoszeniu efektywności w obszarach najważniejszych dla firm. Ogromną wartość dodaną udziału w konferencji dodatkowo stanowi możliwość benchmarkingu z praktykami z różnych branż podczas praktycznych prezentacji, warsztatów, panelu dyskusyjnego oraz przerw i koktajlu. Organizatorzy starają się zapewnić maksymalnie dużo czasu na przedyskutowanie spraw szczególnie ważnych. Warty podkreślenia jest również fakt, że kontakty nawiązane na konferencjach trwają latami po wydarzeniu, a nie ma większej wartości niż wiedza uzyskana u źródła.

 

Zagadnienia prezentowane przez ekspertów na konferencji to m.in.:

 • Zwiększenie efektywności pracy magazynu poprzez wdrożenie narzędzi usprawniających procesy 
 • Zmiany na rynku transportowym i ich wpływ na zarządzanie procesami logistycznymi 
 • Doskonalenie łańcucha dostaw w oparciu o systemy IT 
 • Mapowanie procesów w logistyce 
 • Komunikaty pomiędzy partnerami logistycznymi aż po dokumenty transportowe 
 • Łańcuch logistyczny od zakładu produkcyjnego do dostawcy 
 • Optymalizacja w procesach obsługi klienta w oparciu o ECR 
 • Skuteczny menedżer – jak efektywnie pozapłacowo motywować pracowników 
 • Wąskie gardła w logistyce 
 • Nowe wdrożenia dotyczące logistyki produkcji 
 • Eliminowanie wielopłaszczyznowych problemów decyzyjnych 
 • Optymalizacja sieci logistycznych

 


 

Osoby zainteresowane otrzymaniem szczegółowych informacji o konferencji prosimy
o kontakt z organizatorem:

Beata Mrozek

Kierownik Administracji i Marketingu

GBI Partners Sp. z o.o.

Tel.: 22 458 66 10

Fax.: 22 458 66 11

E-mail: beata.mrozek@gbip.com.pl


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C