Volkswagen Group Polska inwestuje w nowe centrum logistyczne na terenie SEGRO Logistics Park Poznań

C

19-12-2013

Obiekt o powierzchni 30 000 mkw. w ramach SEGRO Logistics Park Poznań ma zostać ukończony w I kwartale 2015. Warunki umowy wynegocjowali doradcy Jones Lang LaSalle.           Volkswagen Group Polska,  podpisał umowę dot. budowy nowoczesnego centrum logistycznego w Komornikach, koło Poznania. Obiekt o powierzchni 30 000 mkw. powstanie w ramach kompleksu SEGRO Logistics Park Poznań. Będzie to pod względem powierzchni druga inwestycja magazynowa w Wielkopolsce i siódma w Polsce w tym roku. W procesie wyboru lokalizacji oraz negocjacji warunków komercyjnych inwestycji VW Group Polska reprezentował Jones Lang LaSalle.   Nowe centrum logistyczne spowoduje również wzrost jakości świadczonych usług oraz możliwość ich poszerzenia.   Umowa została podpisana z firmą SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, na terenie całej Europy.   Centrum logistyczne VW Group Polska zostanie wybudowane w ramach SEGRO Logistics Park Poznań w miejscowości Komorniki. Kompleks zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 łączącej Poznań ze Świeckiem, co pozwoli również w znaczący sposób obniżyć natężenie ruchu ciężarówek w centrum Poznania**. Planowane uruchomienie inwestycji to pierwszy kwartał 2015. W przyszłości VW Group Polska planuje rozbudowę nowego centrum logistycznego.  

jones-lang-lasalle-logoObiekt o powierzchni 30 000 mkw. w ramach SEGRO Logistics Park Poznań ma zostać ukończony w I kwartale 2015. Warunki umowy wynegocjowali doradcy Jones Lang LaSalle.

 

 

 

 

 

Volkswagen Group Polska,  podpisał umowę dot. budowy nowoczesnego centrum logistycznego w Komornikach, koło Poznania. Obiekt o powierzchni 30 000 mkw. powstanie w ramach kompleksu SEGRO Logistics Park Poznań. Będzie to pod względem powierzchni druga inwestycja magazynowa w Wielkopolsce i siódma w Polsce w tym roku. W procesie wyboru lokalizacji oraz negocjacji warunków komercyjnych inwestycji VW Group Polska reprezentował Jones Lang LaSalle.

 

Nowe centrum logistyczne spowoduje również wzrost jakości świadczonych usług oraz możliwość ich poszerzenia.

 

Umowa została podpisana z firmą SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, na terenie całej Europy.

 

Centrum logistyczne VW Group Polska zostanie wybudowane w ramach SEGRO Logistics Park Poznań w miejscowości Komorniki. Kompleks zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 łączącej Poznań ze Świeckiem, co pozwoli również w znaczący sposób obniżyć natężenie ruchu ciężarówek w centrum Poznania**. Planowane uruchomienie inwestycji to pierwszy kwartał 2015. W przyszłości VW Group Polska planuje rozbudowę nowego centrum logistycznego.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C